• Обновено
Спрејвеј Брза патека Премиум магла за лепило за палети, случај од 12 лименки

Спрејвеј Брза патека Премиум магла за лепило за палети, случај од 12 лименки

DEN 191.84
Во магацинот.

Залиха

Лепило за палети од типот на магла, идеално за печатачи на текстилни екран. Формулата чувствителна на притисок го прави репозициониран без да го изгуби својот број за голем број на премини на екранот пред да биде потребна дополнителна апликација. Брзо ленти без дамка или остаток. Нема да се пренесе во ткаенина. Направено во САД!. Лепило за палети од типот на магла, идеално за печатачи на текстилни екран. Формулата чувствителна на притисок го прави репозициониран без да го изгуби својот број за голем број на премини на екранот пред да биде потребна дополнителна апликација. Брзо ленти без дамка или остаток. Нема да се пренесе во ткаенина. Направено во САД!. Опис : Лепило за палети од типот на магла, идеално за печатачи на текстилниот екран. Формулата чувствителна на притисок го прави репозициониран без да го изгуби својот број за голем број на премини на екранот пред да биде потребна дополнителна апликација. Бр. 382 Брзо ленти без дамка или остаток. Нема да се пренесе во ткаенина. Употреби : Идеално за ткаенини од маица. Врски до крпа, хартија, картон, ацетат, фолија, пластичен филм, плута, гума од пена и кожа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце