• Обновено
Renren имаат позабавна игра Shuffleboard метална калај индикатор знак ретро уметност постер за украсување игра соба метал улична знак, плакета дневна соба спална соба дома

Renren имаат позабавна игра Shuffleboard метална калај индикатор знак ретро уметност постер за украсување игра соба метал улична

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

1. Големина : 40 x 10 см - 4 дупки. 2. Висококвалитетна метална плоча изработена од цврст лим челик. 3. Супер занаетчиство, атрактивен дизајн и супериорен квалитет. 4. Погоден е за многу места, како што се бар, кафе, трпезарија, билијард куќа, хотел, декорација на клупски wallидови, создавање договорна, но модерна атмосфера. 5. Времето на испорака ќе биде побрзо од референтното време. 1. Големина : 40 x 10 см - 4 дупки. 2. Висококвалитетна метална плоча изработена од цврст лим челик. 3. Супер занаетчиство, атрактивен дизајн и супериорен квалитет. 4. Погоден е за многу места, како што се бар, кафе, трпезарија, билијард куќа, хотел, декорација на клупски wallидови, создавање договорна, но модерна атмосфера. 5. Времето на испорака ќе биде побрзо од референтното време. Овие плочи се изработени од висококвалитетен челик во формат од 40 x 10 см лесно виси. Овој калај знак гроздобер декоративно сликарство е произведен со свиткани рабови за безбедност и стабилност. Металните слики се чини дека имаат ефект на презаситеност, тој е отпечатен, а не навистина 'рѓосан. Калајниот знак е само еден стотици висококвалитетни производи за wallидови што се нудат за да ви помогнат да украсите во вашиот сопствен уникатен стил. Тоа е погодно за многу места, како што се куќа, бар, кафе, трпезарија, билијард куќа, хотел, клупски wallид Декорација, создавање договорна, но модерна атмосфера. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија
  • Обновено

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92

Тинплејт СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи дол