• Обновено
Ммијидс Голем Кружен Кауч За Кучиња Со Патент и Отстранлив Капак Одгледувачница Кадифен Куче Мачка Мат Куќа Топол Кревет За Миленичиња За Спиење

Ммијидс Голем Кружен Кауч За Кучиња Со Патент и Отстранлив Капак Одгледувачница Кадифен Куче Мачка Мат Куќа Топол Кревет За

DEN 2.67
Во магацинот.

Залиха

***Вашето домашно милениче може да стапне и да легне по своја волја и да се заљуби во него. Тоа може да му помогне на вашето домашно милениче побрзо да се смири и да спие мирно. *** Создадете удобна и топла средина за вашето домашно милениче . Иако е студено воumn и зима, вашето домашно милениче нема да чувствува студ. И креветот за миленичиња е издржлив и практичен и може да се користи долго време. ***Прецизно шиење, цврсти шевови, не е лесно да се изгубат. Лесниот дизајн носи максимална преносливост. ***Без разлика дали одгледувате мачки, кученца или други животни, ова е идеално место за да го направите вашето домашно милениче дома. Забележете дека се препорачува посебно перење и сушење. Бидејќи е компресиран, откако ќе го отворите пакувањето, ве молиме тапкајте, протресете и оставете да отстои 48 часа за да се размачка. ***Вашето домашно милениче може да стапне и да легне по своја волја и да се заљуби во него. Тоа може да му помогне на вашето домашно милениче побрзо да се смири и да спие мирно. *** Создадете удобна и топла средина за вашето домашно милениче . Иако е студено воumn и зима, вашето домашно милениче нема да чувствува студ. И креветот за миленичиња е издржлив и практичен и може да се користи долго време. ***Прецизно шиење, цврсти шевови, не е лесно да се изгубат. Лесниот дизајн носи максимална преносливост. ***Без разлика дали одгледувате мачки, кученца или други животни, ова е идеално место за да го направите вашето домашно милениче дома. Забележете дека се препорачува посебно перење и сушење. Бидејќи е компресиран, откако ќе го отворите пакувањето, ве молиме тапкајте, протресете и оставете да отстои 48 часа за да се размачка. На дното има 2 патенти и набори, што го отежнува наоѓањето на миленичињата. Нема потреба да се грижите дека тие ќе залак и патент. Покрај тоа, кога сакате да го разделите или измиете креветот, 2 патенти се попогодни.Боја : темно розова/бела/розова/кафеава/светло сина/виолетова : XS : 40cm/15.74' погоден за домашни миленици во рамките на 2.5 KGS : 50cm/19.69" погоден за домашни миленици ВО рамките НА 5 KGM : 60cm/23.62" е погоден за домашни миленици ВО рамките НА 9 KGL : 70cm/27.56" погоден за домашни миленици во рамките на 17.5 KGXL : 80cm/31.50" погоден за домашни миленици во рамките на 25 килограми пакет вклучува : 1x отстранливи бедноти за миленичиња : 1. Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Фала!2. Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-3см.Ние ќе им обезбедиме на клиентите добро шопинг искуство. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол