• Обновено
Bridgeport BP 12190073 приклучок за врзување на заклучување

Bridgeport BP 12190073 приклучок за врзување на заклучување

DEN 57.60
Во магацинот.

Залиха

Оригинален дел за замена на мелницата на коленото Bridgeport. Произведено во ОЕМ спецификации. Оригинален дел за замена на мелницата на коленото Bridgeport. Произведено во ОЕМ спецификации. Приклучок што се користи во склопување на патувања на J и 2 J пониско куќиште.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
  • Обновено

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 275.20

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�