• Обновено
Виктор Хедман Авто 2010 O-Pee-Chee Rookie Card #797 Молња ПСА е вклучена

Виктор Хедман Авто 2010 O-Pee-Chee Rookie Card 797 Молња ПСА е вклучена

DEN 555.20
Во магацинот.

Залиха

Ова е автограмирана дебитантска картичка за 2010 година од 2010 година #797 што е потпишана од Виктор Хедман. Совршен за секоја колекција. Оваа картичка доаѓа со PSA Encapsulation потврдувајќи ја автентичноста. 100% автентично. Друг одличен производ што ви го донесе Jag Sports Marketing.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања
  • Обновено

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во �