• Обновено
Филм за заштита на екранот со центричен мат против сјај, компатибилен со MSI Pro 24 6M [Пакет од 2]

Филм за заштита на екранот со центричен мат против сјај, компатибилен со MSI Pro 24 6M [Пакет од 2]

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Ултра-тенок мат-екранински филм за заштита на екранот дизајниран специјално за MSI Pro 24 6 M. Анти-сјајната облога ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со значително намалување на сјајот на екранот и рефлексиите слични на огледалото. Го штити MSI Pro 24 6m од гребнатини и измами и помага во намалување на измамниците на прстите. Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x MSI PRO 24 6 M заштитници на екранот и комплет за апликации. Условите за амбиентална светлина создаваат рефлексии од сјајните површини, па оттука и вишокот светло од сончева светлина или затворено осветлување видливоста и го одвлекува вниманието на непречена интеракција со вашиот дигитален дисплеј. Целосниот мат за MSI Pro 24 6 M е заштитник на екранот кој го решава ова ограничување на сјајната површина со својата анти-сјајна обвивка. Заштитникот на екранот заснован на филмот се шири рефлексии слични на огледало кои помагаат во зголемена видливост и со нејзината матна површина помага во намалувањето на измамниците на прстите. Заштитникот е лесен за примена на напредна поддршка за силиконски лепило што цврсто се придржува на екранот без заробени џебови на воздухот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за MSI Pro 24 6 M и комплет за апликација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�