• Обновено
X-Ree 10pcs Tungsten Carbide Rotary Dual Cut File Tool Tool Set 3mm Душка за дупчење (10 парчиња Juego de Herramientas eleéctricas de Tungsteno rotativo de Corte Dual Y Vástago de 3 mm

X-Ree 10pcs Tungsten Carbide Rotary Dual Cut File Tool Tool Set 3mm Душка за дупчење (10 парчиња Juego de Herramientas eleéctricas

DEN 307.84
Во магацинот.

Залиха

Материјал : тонфрам карбид; Нето тежина : 73g. Содржина на пакет : 10 x ротари датотека, 1 x пластична кутија; Име на производот : Сет на ротациони датотеки. Дијаметар на дупче за дупчење : 3мм/0,12 ". Боја : сива (боја на боја. Дијаметар на сечење : 6мм/0,24" (Diámetro de Corte : 6mm/0.24 '. Материјал : волфрам карбид; нето тежина : 73g. Пакет Содржина : 10 x Ротари датотека , 1 x пластична кутија; Име на производот : сет на ротациони датотеки. Дијаметар на дупче за дупчење : 3мм/0,12 ". Боја : сива (боја Грис. Дијаметар на сечење : 6мм/0,24" (Diámetro de Corte : 6mm/0.24 '. 10pcs tungten tungten carbide ротационе Dual Cut File Power Tool Set 3mm drill hole The carbide can rotate at a very high speed, enabling it to manipulate the material it is working on.Used for grinding, carving and shaping in steel, cast iron, brass, copper, hardwoods, plastics, итн. Исклучено за употреба на повеќето алатки за мелење на воздухот или електричното мелење .Депирање на шпански 10pcs juego de herramientas eleéctricas de tungsteno rotativo de corte Dual y Vástago de 3 mmmatery : Tungsteno; Peso Neto : 73 Gcontenido del paquete : 10 x Archivo rotatorio, 1 x caja deefater : Plástico; Nombre del Producto : Rotary File Set Diámetro del Vástago : 3 mm / 0.12 '' Color Grisdiámetro de Corte : 6mm / 0.24 '.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен
  • Обновено

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен

DEN 0.33

1.Возете мотор стартувајте непречено, возете удобно 2.Качувањето е, звукот на моторот е мал, бучава од гум