• Обновено
X-Ree 10pcs Tungsten Carbide Rotary Dual Cut File Tool Tool Set 3mm Душка за дупчење (10 парчиња Juego de Herramientas eleéctricas de Tungsteno rotativo de Corte Dual Y Vástago de 3 mm

X-Ree 10pcs Tungsten Carbide Rotary Dual Cut File Tool Tool Set 3mm Душка за дупчење (10 парчиња Juego de Herramientas eleéctricas

DEN 307.84
Во магацинот.

Залиха

Материјал : тонфрам карбид; Нето тежина : 73g. Содржина на пакет : 10 x ротари датотека, 1 x пластична кутија; Име на производот : Сет на ротациони датотеки. Дијаметар на дупче за дупчење : 3мм/0,12 ". Боја : сива (боја на боја. Дијаметар на сечење : 6мм/0,24" (Diámetro de Corte : 6mm/0.24 '. Материјал : волфрам карбид; нето тежина : 73g. Пакет Содржина : 10 x Ротари датотека , 1 x пластична кутија; Име на производот : сет на ротациони датотеки. Дијаметар на дупче за дупчење : 3мм/0,12 ". Боја : сива (боја Грис. Дијаметар на сечење : 6мм/0,24" (Diámetro de Corte : 6mm/0.24 '. 10pcs tungten tungten carbide ротационе Dual Cut File Power Tool Set 3mm drill hole The carbide can rotate at a very high speed, enabling it to manipulate the material it is working on.Used for grinding, carving and shaping in steel, cast iron, brass, copper, hardwoods, plastics, итн. Исклучено за употреба на повеќето алатки за мелење на воздухот или електричното мелење .Депирање на шпански 10pcs juego de herramientas eleéctricas de tungsteno rotativo de corte Dual y Vástago de 3 mmmatery : Tungsteno; Peso Neto : 73 Gcontenido del paquete : 10 x Archivo rotatorio, 1 x caja deefater : Plástico; Nombre del Producto : Rotary File Set Diámetro del Vástago : 3 mm / 0.12 '' Color Grisdiámetro de Corte : 6mm / 0.24 '.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�