• Обновено
2019 Dell G7 15.6 FHD Игри Лаптоп Компјутер, 9-Ти Генерал Intel Hexa-Core i7-9750H до 4.5 GHz, 24GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА, 1TB HDD + 512GB PCIe SSD, GeForce GTX 1660 Ti 6GB, 802.11 AC WiFi, Bluetooth 5.0, Windows 10

2019 Dell G7 15.6 FHD Игри Лаптоп Компјутер, 9-Ти Генерал Intel Hexa-Core i7-9750H до 4.5 GHz, 24GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА, 1TB HDD

DEN 1291.20
Во магацинот.

Залиха

Напојуван од најновата H Серија 9-Та Генерација Intel Core i7-9750 H Процесор @ 2.60 GHz (6 Јадра, 12m Кеш, До 4.50 GHz), Моќни 6-јадрени, дванаесет-насочни перформанси за обработка. Технологијата за Турбо Зајакнување на интел обезбедува динамична дополнителна моќност кога ви е потребна, додека ја зголемува енергетската ефикасност кога не. 15.6 инчен FHD (1920 x 1080) IPS 300-nits Дисплеј. NVIDIA Ge Force GTX 1660 Ti Поддржан ОД 6 GB GDDR6 посветена видео меморија за ултрабрз, напреден ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР за поттикнување на вашите игри. 24gb DDR4-2666 Sdram Меморија за интензивна мултитаскинг и игри; 1tb 5400 вртежи во минута 2.5 " SATA Хард Диск + 512 GB PCI-E Солидна Состојба Диск за побрзи перформанси и подобра сигурност; Pci-e SSDs се одлични за големи игри апликации, повеќе сервери, дневни бекап, и повеќе. Убиец безжичен 1550 2Х2 НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и Bluetooth 5.0; 1. 2-во-1 Сд/Микромедиа Картичка 2. УСБ 3.1 3. Моќ 4. HDMI 2.0 5. УСБ 3.1 6. Мини Display Porti 7. РЈ-45 Убиец Мрежи Е2500В2 Гигабит Етернет Порта 8. Клин Заклучување Слот 9. USB-C Display Port/USB-C Thunderboltii 10. УСБ 3.1 11. Слушалки Џек. Windows 10 Home 64bit англиски; 60 WHr, Батерија Со 4 Ќелии; Бездна Сива; тастатура со позадинско осветлување за лесно пишување на слаби или темни локации. Напојуван од најновата H Серија 9-Та Генерација Intel Core i7-9750 H Процесор @ 2.60 GHz (6 Јадра, 12m Кеш, До 4.50 GHz), Моќни 6-јадрени, дванаесет-насочни перформанси за обработка. Технологијата за Турбо Зајакнување на интел обезбедува динамична дополнителна моќност кога ви е потребна, додека ја зголемува енергетската ефикасност кога не. 15.6 инчен FHD (1920 x 1080) IPS 300-nits Дисплеј. NVIDIA Ge Force GTX 1660 Ti Поддржан ОД 6 GB GDDR6 посветена видео меморија за ултрабрз, напреден ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР за поттикнување на вашите игри. 24gb DDR4-2666 Sdram Меморија за интензивна мултитаскинг и игри; 1tb 5400 вртежи во минута 2.5 " SATA Хард Диск + 512 GB PCI-E Солидна Состојба Диск за побрзи перформанси и подобра сигурност; Pci-e SSDs се одлични за големи игри апликации, повеќе сервери, дневни бекап, и повеќе. Убиец безжичен 1550 2Х2 НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и Bluetooth 5.0; 1. 2-во-1 Сд/Микромедиа Картичка 2. УСБ 3.1 3. Моќ 4. HDMI 2.0 5. УСБ 3.1 6. Мини Display Porti 7. РЈ-45 Убиец Мрежи Е2500В2 Гигабит Етернет Порта 8. Клин Заклучување Слот 9. USB-C Display Port/USB-C Thunderboltii 10. УСБ 3.1 11. Слушалки Џек. Windows 10 Home 64bit англиски; 60 WHr, Батерија Со 4 Ќелии; Бездна Сива; тастатура со позадинско осветлување за лесно пишување на слаби или темни локации. Процесор 9-Та Генерација Intel Core i7-9750 H (12mb Кеш, до 4,5 GHz, 6 јадра) Оперативен Систем Windows 10 Home 64bit англиски Видео Картичка NVIDIA Ge Force GTX 1660 Ti 6 GB GDDR6 Дисплеј 15,6 инчен FHD (1920 x 1080) IPS 300-nits Дисплеј Меморија 24 GB, DDR4, 2666mhz Хард Диск 1 TB 5400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 2.5" Sata хард диск + 512gb M. 2 pcie Nvme Солидна Држава Диск Безжичен Убиец Безжичен 1550 2x2 ac И bluetooth 5.0 АУДИО И Звучници 2 подесени ЗВУЧНИЦИ со нахимички звук центар 1 комбо слушалки / микрофон приклучок Порти/ СЛОТОВИ 1. 2-во-1 Сд/Микромедиа Картичка 2. УСБ 3.1 3. Моќ 4. HDMI 2.0 5. УСБ 3.1 6. Мини Display Port 7. РЈ-45 Убиец Мрежи Е2500В2 Гигабит Етернет Порта 8. Клин Заклучување Слот 9. USB-C Display Port/USB-C Thunderbolt 10. УСБ 3.1 11. Тастатура за Приклучок за слушалки англиска Тастатура Со Позадинско Осветлување Со Сино Печатење Примарна Батерија 60 WHr, 4-Ќелија Батерија (интегрирана) Боја Бездна Сиви Димензии И Тежина Висина : 0,78 "(19,9 mm) x Ширина : 14,37" (364,3 mm) x Длабочина : 10,8" (273,4 mm) Почетна тежина : 5,5 фунти (2,498 кг).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На
  • Обновено

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На

DEN 1561.60

Можете да ги изберете навивачите според вашите желби и потреби ●Што Би Можеле Да Направат Нашите Венти�

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол