• Обновено
Шведски/фински нетранспарентни налепници за бела тастатура за работна површина, лаптоп и тетратка

Шведски/фински нетранспарентни налепници за бела тастатура за работна површина, лаптоп и тетратка

DEN 51.20
Во магацинот.

Залиха

Најдобар подарок за секоја пригода. Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и тетратка. Ликовите/буквите се отпечатени под заштитниот палто, на филм со висок квалитет. Налепниците се изработени од висококвалитетни нетранспарентни (црни или бели) - мат винил, дебелина - 80mkn, типографски метод. Големина на налепница 14x14 mm (9/16 "x 9/16"). Примената на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Најдобар подарок за секоја пригода. Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и тетратка. Ликовите/буквите се отпечатени под заштитниот палто, на филм со висок квалитет. Налепниците се изработени од висококвалитетни нетранспарентни (црни или бели) - мат винил, дебелина - 80mkn, типографски метод. Големина на налепница 14x14 mm (9/16 "x 9/16"). Примената на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Шведските / финските карактери се шират на нетранспарентен - мат винил со типографски метод. Ликовите/буквите се отпечатени под заштитниот палто, на филм со висок квалитет. Овој метод се користи за да се спречи мастилото да се размачка или да се исклучи како што се користи тастатура. Заштедете пари за купување на нова шведска / финска тастатура. Наместо тоа, користете ги овие налепници бидејќи тоа е најлесниот, како и најефтиниот начин да ги замените (или обнови) постојните знаци на вашата тастатура. Мат винил налепниците се направени од - гарантира целосно отсуство на сјај под различни ангели на осветлување. Така, сите карактери се отпечатени под филмот (познати и како обратно печатење), што пак, ги прави налепниците уште потрајни. Секој сет на шведски / фински налепници е компатибилен со различни модели на тастатури за лаптоп, лаптоп или работна површина. Налепниците на тастатурата нема да се лизгаат, солза, ниту ќе избледат дури и по години на употреба. Налепниците се самолепливи, што им овозможува да бидат рамномерно применети на тастатура без да ги оштетат неговите клучеви. Лепливото палто нема да се исцеди, зацврстува или да се истроши со времето. Налепниците имаат за цел да ја поедностават вашата работа, да ја направат комуникацијата уште позадоволителна, како и помалку време, додека тоа го правите на компјутер. Откријте го светот на совршенство и едноставност со нашиот производ. Нашето мото е - квалитетно! Производот наведен погоре е заштитено со авторски права, е произведен и дистрибуиран од страна на Royal Galaxy Ltd. Употреба на објавените слики, дистрибуција или препродажба не е овластена од Royal Galaxy Ltd и е во директно кршење на неговите писмени термини. Федералниот закон предвидува сериозни граѓански и кривични казни за неовластена употреба, дистрибуција или препродажба на производи заштитени со авторски права, неговите списоци со сите објавени слики. За сите барања во врска со употреба на слики од овој производ, неговата дистрибуција и препродажба, ве молиме контактирајте не по е -пошта.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �