• Обновено
JDEZ 2PCS Работни капи за мажи кои се прилагодливи на елени, кои можат да се прилагодат на жените, кои можат да се прилагодат

JDEZ 2PCS Работни капи за мажи кои се прилагодливи на елени, кои можат да се прилагодат на жените, кои можат да се прилагодат

DEN 239.84
Во магацинот.

Залиха

100% полиестер. Затворање на влечење. ★ 【Големина】 Една големина се вклопува за какви било форми на главата и стилови на коса. Нашите прилагодливи работни капи дизајнирани со еластичниот опсег на задната страна, што го олеснува носењето и нема да ве натера да чувствувате непријатност дури и да е затегната. ★ 【Материјал】 Нашето работно капаче е изработено од полиестер за дишење, кој е пријателски за кожата, лесен и удобно. Хируршката капа е дизајнирана со вградена абсорбента памучна џемпери која ќе ја апсорбира целата пот за да го задржи челото свежо, удобно за сите -Дај носење. А копчињата се пластични. Design in 【Дизајн на копче】 Нашата буфантна капа е со копчиња околу увото, што може да помогне да се ослободи товарот на ушите за кои треба да носи капаци долго време. ★ 【Карактеристики】 Единствени печатење на обрасци, високо квалитетни работни капачиња, не згаснуваат. Ibивотен дизајн ќе направи додатоци живописни бои за вашиот секојдневен живот и работни денови. Модерен и извонреден. Пакетот вклучува 2 парчиња прилагодливи капи. ★ 【Апликација】 Нашата работна капа е широко користена во секојдневниот живот, како што се бањата за убавина, салата, готвач, нега на лицето, заштита од домови, готвење и друга работа. Може да работи како хируршка капа, капа на хирург, капаче за чистење на анестезија, ноќна ноќ, шамија. Also, it will be a great gift to nurses, dentist, patients, cook, colleagues, friends, family members, etc. SPECIFICATION : ❀NAME : Adjustable Women Men Working Cap Hats with Sweatband, Bouffant Hats with Buttons ❀SIZE : One Size, Се вклопува за какви било форми на главата и стилови на коса. ❀material : Полиестер за дишење, памук за џемпери, пластично копче-Сезона на сезони : Сите сезони (пролет, лето, есен, зима) ❀ Феации : дишење, прилагодливо, лесен, пријателски за кожата и удобно; Лесно за носење - лесно да се грижи : Машината што може да се пее/раката што може да се мие ❀ Пакувак : Пакет од 2 работни капачиња за мажи/жени - Гарант : Доколку има какви било проблеми со квалитетот, ќе добиете поврат или замена. Ве молиме слободно контактирајте со нас, ако имате какви било прашања.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�