• Обновено
Шуплива вежба бит облога на јадрото за вежбање, Велдон Шанк, ануларно за метално сечење магнетна вежба бит 1 парчиња

Шуплива вежба бит облога на јадрото за вежбање, Велдон Шанк, ануларно за метално сечење магнетна вежба бит 1 парчиња

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Индустриски битови за вежба. Краток опис : . Ануларна секач исто така познат како јадро вежба, магнетната вежба главно се користи за магнетна вежба за вежбање. Производот се користи за обработка на дупката на челична компонента, како што се челична структура, железнички сообраќај, премостување, бродоградба, производство на машини, авијација и вселенско летање. Изведбата на дупчење на дупките на ануларната секач е многу подобра од традиционалната вежба за пресврт со два рабови. Ануларниот секач поседува високо-ефикасно работење на дупчење и карактер за заштеда на трудот. Ако се совпаѓа со. Индустриски битови за вежба. Краток опис : . Ануларна секач исто така познат како јадро вежба, магнетната вежба главно се користи за магнетна вежба за вежбање. Производот се користи за обработка на дупката на челична компонента, како што се челична структура, железнички сообраќај, премостување, бродоградба, производство на машини, авијација и вселенско летање. Изведбата на дупчење на дупките на ануларната секач е многу подобра од традиционалната вежба за пресврт со два рабови. Ануларниот секач поседува високо-ефикасно работење на дупчење и карактер за заштеда на трудот. Ако се совпаѓа со. Индустриска вежба Bitshollow Dript Bit Core Core Dript Bit Weldon Shank Annular for Metal Cutting Magnetic Drill Bit 1 PCSSpecification : Type : Core Drill Bit Material : Bige Speed ​​Steel Goating : Tin Coniting Depth : 30mmapplication : Користете за сечење на дупки и процес на ануларен жлеб на разни разни Магнерски вежби и печат, како Алфра, Хуген, ancyанси, Еуробур, БДС, Руконоте : Бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поинаку на вашиот компјутерски монитор бидејќи набудувачите не се калибрираат исто. Пакувања вклучувајќи : 1 парчиња HSS јадро на вежба.

Основни карактеристики

Type:
Core Drill bit
Material:
High Speed Steel
Coating:
TiN Coating
Cutting Depth:
30mm
Application:
Use for hole cutting and process of annular groove on various magneric drills and press ,like Alfra , Hougen , Jancy , Euroboor , BDS , Ruko
Note:
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same.:
Package Including:
1pc HSS core drill bit :

Најдобри понуди

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�