• Обновено
Con-Tact Brand 10F-C6Y0C-15AZ GRIP PREMIUM не-лепетење на полица за полици и фиоки за фиоки, 18 x 10 ', ладно сиво

Con-Tact Brand 10F-C6Y0C-15AZ GRIP PREMIUM не-лепетење на полица за полици и фиоки за фиоки, 18 x 10 ', ладно сиво

DEN 385.76
Во магацинот.

Залиха

Порака за премија за фиоки : Премиум-премија се направени од соединение дизајнирано за неговите својства што не се лизгаат! Тоа помага да ги задржите вашите прибор, садови и сребрени производи за да останат на место во вашите фиоки и полици. Плус, неговиот силен зафат го намалува менувањето, така што вашите кревки предмети нема да се оштетат. Лесен за употреба : Со малку или без никаков напор, нашите облоги можат лесно да се намалат на кое било универзално вклопување и да се инсталираат во која било фиока или полица со леснотија. Едноставно поставете ја лагер во областа што сакате да го заштитите и отсечете кој било вишок материјал со ножици на домаќинството и направено!. Мулти употреба : Овој премија за стипендии може да се користи во неколку области од вашиот дом, гаража или канцеларија. Вие нема да мора да се грижите за менување на садовите и лизгање во вашите ормани или фиоки повеќе. Користете го на полици за жица, кутии со алатки, кујнски остатоци, работни станици, канцелариски простории, простории за перење, бањи, полици за суета и многу повеќе!. Дебела & заштити : дизајнирани да бидат издржливи, густи и силни од највисокиот квалитет на материјали. Заштитете ја секоја површина или скап мебел од секојдневно абење и солза, нечистотија и остатоци. Исто така, ќе помогне да се одржуваат канцелариски материјали уредни и спречува знаци на пенкало и гребнатини од внатрешните фиоки. Долготрајни : Конкретниот бренд за грабнување на брендот Премиум дебели нелепливи облоги ви овозможува висококвалитетна силна поддршка што ќе трае преку секојдневно носење и солза. Зафатните премија, исто така, можат да се исчистат и бришат со благ сапун и вода. Најгустата перниче за контрола на фиоките и фиоките на Con-Tact Brand го поставува стандардот на индустријата за крајна заштита на високо ниво и се направени од соединение дизајнирано за неговите не-лизгачки својства. Зафаќање на премиум облоги на Con-Tact Brand работи како бариера во фиоките и полиците за да ги одржуваат прибор и садови уредни и безбедно безбедни. Со нашите најнови иновативни и модни производи во софистицирани бои и обрасци, производите на бренд со конзерви продолжуваат да ја водат индустријата. Нашите бои и материјали се координирани од една подлога во друга, за да можат нашите клиенти да се мешаат и да одговараат на нивно задоволство. Како што можете да очекувате само од Con-Tact Brand Products, нашите врвни висококвалитетни полица и складирање ја водат индустријата по квалитет и вредност. Без оглед на просторијата, без оглед на површината, брендот Кон-такт ве покри.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен
  • Обновено

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен

DEN 0.33

1.Возете мотор стартувајте непречено, возете удобно 2.Качувањето е, звукот на моторот е мал, бучава од гум

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања
  • Обновено

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во �