• Обновено
10 парчиња САД во САД до ЕУ ЕУР Европа Европа AC Plug Plug Converter Adapter Charger

10 парчиња САД во САД до ЕУ ЕУР Европа Европа AC Plug Plug Converter Adapter Charger

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

100% сосема нов и добар квалитет. 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 7-18 дена. Некои оддалечени земји ќе трае подолго. Ние ќе обезбедиме DHL забрзана услуга. Временскиот рок е 3-7 дена. (Исклучувајќи го времето за подготовка.) Ако износот на нарачката е повеќе од 150 $, ние ќе ја користиме услугата DHL бесплатно. Ние нудиме десетици илјади електронски додатоци и модули. Само треба да пребарувате клучни зборови во мојата продавница. Ако пакетите не се испорачуваат навреме или производите може да не бидат задоволителни. Само треба да испратите барање за поврат, ние ќе ви го наплатиме поврат за вас без да прашате. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. НОВО 2019 Hotешко пристигнување во 2019 година 10 парчиња САД во САД до ЕУ ЕУР Европа Европа за напојување на напојување со напојување на приклучокот за адаптер за адаптер за патници : 100% нов и висок квалитет Донесете заедно со вашиот оригинален полнач додека патувате со овој компактен адаптер за приклучок за приклучок за приклучоци за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучоци за нас стандард, конвертира американски стандард Приклучокот за полнач во ЕУ Стандарден приклучок за приклучоци за приклучок за полнач им овозможува на туристичките уреди да се вклопат во странски места. Тие не го конвертираат компактниот дизајн на напон на електрична енергија за патник или домашна употреба мала тежина, приклучување и играат топло разменување, лесен за инсталирање и користење на конвертираниот приклучок за наизменична струја од нас во Еуро Влез/излез : 125 V - 250 V AC, 6 A (Белешки : Пред Користете, pls Осигурете се дека напонот 125 V/250 V 6 A.) Лесен за употреба, приклучок и игра за играње : 4,3 см x 3,6см/1.69 "x 1,42" (приближно) Главна боја : Црна количина : 1 компјутер Белешки : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Pls проверете дали не ви пречи пред да понудите. 2.Се на разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Пакетот вклучува : 10 парчиња x САД во САД до ЕУ Еуро Европа Адаптер за патувања (без пакет за малопродажба).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања
  • Обновено

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во �

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација
  • Обновено

Налепници за уметност за нокти Исклучителни лисја од лисја од лисја само -лепете за ноктите за пренесување на ноктите за декорација

DEN 1.00

Стил А, боја : H Пакетот вклучува : 1 кутија налепници за нокти Материјал : Акрилик Број на парчиња : Комбо...

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
  • Обновено

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 275.20

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�