• Обновено
Sherline 6000 инчи Ultimate Machine Shop

Sherline 6000 инчи Ultimate Machine Shop

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Sherline 6000 Ultimate Machine Shop. Sherline 6000 Ultimate Machine Shop. Ultimate Machine Shop Package Inch Version Ако сакате да поставите комплетна продавница за минијатурни машини со само една набавка, пакетот „Ultimate Machine Shop“ ви го олеснува. Ние го комбиниравме нашиот Model 4400 Deluxe 3,5 x 17 Lathe и Model 5400 машина за мелење со низа најпопуларни додатоци за машинска обработка. Вклучени се сите предмети што треба да ги поставите за повеќето работни места за обработка, вклучувајќи алатки за сечење и тела за одржување. Покрај струг и мелница, ги добивате следниве додатоци : 3,1 ″ 3-вилица само-центрирање Чак стабилен одмор во живо центар за глава на глава за шифрирање на задниот дел за намалување на задниот дел од 3-ПЦ. 1/4 ″ HSS алатка сет (LH, RH, здодевен) Чекор блок-стопанство поставен 5/32 ″ Sherline Hex T-Driver 3 PC. Центар за вежбање сет на летање со летање со летање w/ 1/4 ″ алатка за сечење карбид здодевна глава 3-pc. Mill Collet Set w/ Drawbolt здодевна алатка (5/16 ″ мин. Дупка, 1 ″ максимална длабочина) 1/4 ″ вежба Чак W/ #1 Морс Арбор, клуч и влечење 3/8 ″ вежба Чак w/ арбори, клуч, клуч, клуч и цртање 3/8 ″ крајно мелница за мелење на мелницата за мелење 4 ″ ротациони табели за навалување на табелата за наклон на табелата Sherline додатоци Продавница Упатство за книги за безбедност на книги 6-pc. 3/8 ″ сет на мелница за завртки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
  • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија
  • Обновено

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92

Тинплејт СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи дол