• Обновено
Sherline 6000 инчи Ultimate Machine Shop

Sherline 6000 инчи Ultimate Machine Shop

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Sherline 6000 Ultimate Machine Shop. Sherline 6000 Ultimate Machine Shop. Ultimate Machine Shop Package Inch Version Ако сакате да поставите комплетна продавница за минијатурни машини со само една набавка, пакетот „Ultimate Machine Shop“ ви го олеснува. Ние го комбиниравме нашиот Model 4400 Deluxe 3,5 x 17 Lathe и Model 5400 машина за мелење со низа најпопуларни додатоци за машинска обработка. Вклучени се сите предмети што треба да ги поставите за повеќето работни места за обработка, вклучувајќи алатки за сечење и тела за одржување. Покрај струг и мелница, ги добивате следниве додатоци : 3,1 ″ 3-вилица само-центрирање Чак стабилен одмор во живо центар за глава на глава за шифрирање на задниот дел за намалување на задниот дел од 3-ПЦ. 1/4 ″ HSS алатка сет (LH, RH, здодевен) Чекор блок-стопанство поставен 5/32 ″ Sherline Hex T-Driver 3 PC. Центар за вежбање сет на летање со летање со летање w/ 1/4 ″ алатка за сечење карбид здодевна глава 3-pc. Mill Collet Set w/ Drawbolt здодевна алатка (5/16 ″ мин. Дупка, 1 ″ максимална длабочина) 1/4 ″ вежба Чак W/ #1 Морс Арбор, клуч и влечење 3/8 ″ вежба Чак w/ арбори, клуч, клуч, клуч и цртање 3/8 ″ крајно мелница за мелење на мелницата за мелење 4 ″ ротациони табели за навалување на табелата за наклон на табелата Sherline додатоци Продавница Упатство за книги за безбедност на книги 6-pc. 3/8 ″ сет на мелница за завртки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето