• Обновено
Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84
Во магацинот.

Залиха

Оксфорд ткаенина. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во водоотпорен слој, водоотпорен и влага-доказ, издржлив. Рака ремени : ☂ Интимни рака ремени на двете страни, лесен за носење, цврста и не паѓа. Голем капацитет : ☂ 13.8€17.3 инчен. Лесно држете ги сите видови облека и сарафани. Преклопен И Пренослив : ☂ телото на бурето е преклопено, не зазема простор и е лесно и лесно за носење. Широк спектар на употреба : ☂ тоа може да се сместат промена на облека, детски играчки, закуски, итн. Ова е пречка за перење која е софистицирана колку што е функционална.Појавата на оваа корпа за перење е симпатична и стилска, а материјалот е издржлив и издржлив.Нашата пречка за перење е совршена за чување облека, постелнина, чаршафи, ќебиња, перници, крпи, перници, кадифни играчки, јога душеци и друга опрема за домашна теретана. Лесно организирајте предмети за домаќинството во простории за перење, спални соби, дневни соби, детски соби и бањи ако барате сигурна пречка за перење, не гледајте подалеку од нашата!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади