• Обновено
Шкотско-Британска Четка За Раце И Нокти, 0,23 Фунти

Шкотско-Британска Четка За Раце И Нокти, 0,23 Фунти

DEN 2.67
Во магацинот.

Залиха

Пластика. Материјал : Пластика. Мала и разноврсна алатка за чистење. Долготрајни влакна. Се вклопува во вашата дланка. Чисти во тешко достапни места. Определување : Материјал : Пластикамали и разноврсни алатки за чистење долготрајни влакна се вклопуваат во дланката на вашите раце на тешко достапни места.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен
  • Обновено

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен

DEN 0.33

1.Возете мотор стартувајте непречено, возете удобно 2.Качувањето е, звукот на моторот е мал, бучава од гум