• Обновено
Шејкери За сол И Бибер Поставени Со Капак Од Нерѓосувачки Челик и Стаклено Шише, За Кујнска Маса, Р. в., Камп, СКАРА

Шејкери За сол И Бибер Поставени Со Капак Од Нерѓосувачки Челик и Стаклено Шише, За Кујнска Маса, Р. в., Камп, СКАРА

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

? Симпатична и Стилска : Овој Комплет Шејкери за Сол И Бибер изработени од стаклено шише и нерѓосувачки челик , Со Димензии 2,5" х 2,5" х 4,2", тие се лесни за држење и употреба. чист дизајн на фарма дозволете вашето семејство и гостите да го сакаат овој гроздобер комплет шејкер за сол и бибер. ? ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-капакот од нерѓосувачки челик и стакленото шише многу лесно се чистат, може да се исплакнат со вода. ●Лесно Разликувајте Зачини : шишето од нерѓосувачки челик е отпечатено со симпатична СОЛ,БИБЕР, а дупката на капачето е дизајнирана со буквите С и П, така што лесно можете да го најдете зачинот што ви треба. И нема да има деца или гости кои ќе прашаат што има во ова шише. ? Лесно ЗА ПОЛНЕЊЕ : Одвртете го металниот капак за брзо и лесно завршување на полнењето. Нашите дозери за сол шејкер за пиперки се изградени за долгорочна употреба. Не е шејкер за сол и бибер за еднократна употреба. ? Цврсто Пакување - Не мора да се грижите за оштетувањето на стакленото шише, нашето пакување добро го штити делот од стакленото шише и го олеснува оштетувањето, доколку е оштетено, безусловно ќе се вратиме и ќе го размениме бесплатно за да бидете задоволни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето