• Обновено
Maxerkeep Храна Термос Јапонски Аниме Камадо Tanjirou17oz Вакуум Изолирани Супа Колба Нерѓосувачки Челик Ручек Контејнер За Топла Храна, Храна Тегла за Мали деца &засилувач;

Maxerkeep Храна Термос Јапонски Аниме Камадо Tanjirou17oz Вакуум Изолирани Супа Колба Нерѓосувачки Челик Ручек Контејнер За

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Да Се Чува Топло/Ладно Со Часови, Направено од премиум Нерѓосувачки Челик 18/8, без БПА, без загадувачи, без мирис и безбедно и нетоксично.Двослојната технологија за вакуумско запечатување гарантира дека на надворешниот ѕид нема пот, ја одржува храната топла и ладна повеќе од 12 часа. €17oz Капацитет●однесете ги термосите за храна на училиште, работа, пикник или покачување за да ја одржите храната на температурата што ја сакате.Теглата со изолирана храна 17ОЗ е доволно голема за да собере цел оброк, но лесна за носење за да се вклопи во вреќи за ручек за деца/возрасни. ●Вградениот Дизајн На Лажица Доаѓа со лажица од нерѓосувачки челик што може да се преклопи за ваша погодност.Екстра широка уста, лесна за јадење, лесна за полнење храна во тегла со топла храна и чиста. ●ДОКАЗ ЗА ИСТЕКУВАЊЕ И ЛЕСЕН ЗА ОТВОРАЊЕ е со силиконски запечатувачки прстен, теглата со храна е целосно запечатена за да се спречат несреќи со истурање. Чувајте ги домашните оброци топли, свежи.100% ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ. Дизајнот За Ослободување На Воздушниот Притисок го олеснува отворањето. Ве молиме истурете топла и ладна вода за загревање и претходно ладење 5~10 минути пред да ја наместите food.Do не ставајте го во замрзнувач или во микробранова печка. Немојте за безалкохолни пијалоци. Внимавајте да бидете попарени кога ракувате со топла супа. Над 3 години.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце