• Обновено
Четка за Чистење Челична Жица бетомшин, Четка За Цевки Со Спирална Моќност, Алатка За Чистење Четки Од Челична Жица, Четка За Шишиња Со Цевки, Дијаметар од 2,0 инчи 12-и

Четка за Чистење Челична Жица бетомшин, Четка За Цевки Со Спирална Моќност, Алатка За Чистење Четки Од Челична Жица, Четка За

DEN 191.84
Во магацинот.

Залиха

●Димензија+ - Вкупна Должина : 300мм / 12-инчен; работна должина на четка : 100мм / 4-инчен; Работна ширина на четка : 50мм / 2-инчен. Издржливи, силни челични влакна за чистење. ●Материјал● - материјал Од Челична жица, тој е отпорен на ' рѓа, не-деформира со добра еластичност и без губење на косата, спирални влакна, одличен пристап до внатрешната страна, што го прави миењето јасно и темелно. ●Карактеристика+ - Ефикасно чистење и завршна обработка на тешко достапни области како што се внатрешни дијаметри, пукнатини, површини со навој и други тешко достапни области.Чистење Автомобилски Делови, Пиштоли, Лабораториска Опрема, Водилки За Вентили, Пумпи за Вода итн. ●Лесен За Употреба-Сите четки имаат удобна јамка на крајот од рачката за да висат кога не се користат или повторно да се закачат на прстенот за клучеви за безбедно чување. ●Широки Апликации+ - четките за жичани цевки се добра алатка за чистење за чистење помеѓу деловите на радијаторите за пареа, и тие беа цврсто вклопени, но работеа одлично, олабавија секакви стари бои, нечистотија, прашина итн. Четка За Чистење Челична Жица Бетомшин, Четка За Цевки Со Спирална Моќност, Четка За Четка За Челична Жица Описи 1. Дизајниран за лесен пристап до тесни дупки и ограничени области, користете на брусилки со прав агол.2. Погоден за чистење на челични делови, машини, недовршени метални делови, дамки од боја, специјална корозија без оштетување на површини или фини карактеристики.3. Четките се изработени од челик, метална рачка, силни и издржливи, можат целосно да ја исчистат ' рѓата и деталите. Прстен на крајот од рачката за бесење .4. Иновативна конструкција на спирални жици со јазли за тесно лице и прецизно бришење, ' рѓа, прскање и отстранување на боја, уредување и подготовка на површината.5. Вообичаена употреба вклучува : Чистење Автомобилски Делови, Пиштоли, Лабораториска Опрема, Водилки За Вентили, Пумпи за Вода итн.6. Сите четки имаат пригодна јамка на крајот од рачката за да висат кога не се користат или повторно да се закачат на прстенот за клучеви за безбедно чување.Технички Параметри* Име На Производ : Челична Цевка Четка* Наежвам Материјал : Челична Жица* Материјал За Рачка : Метал* Боја : Сребрен Тон* Наежвам Диа : 50мм / 2,0-инчен* Работна Должина На Четка : 100мм / 4-инчен* Вкупна Должина : 300мм / 12-инчен Пакет содржина* 2 х Челична Цевка Четка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија
  • Обновено

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92

Тинплејт СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи дол

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади