• Обновено
Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен Мотор Контролер На Мотор Електрич?

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

1.Возете мотор стартувајте непречено, возете удобно. 2.Качувањето е, звукот на моторот е мал, бучава од гумите. 3.Може да вози синусен мотор, мотор, сала мотор. 4.Do не треба да одговара на моторната фаза, може да биде лигентно препознавање на самостојно учење. 5.Функции : позитивен пол, негативен пол, електрична брава на вратата, моторна фаза, дупка, се врти за да се избрише со линиите, моќноста , линиите до, ниското ниво на сопирачката, високото ниво на сопирачката, инструментот, инструментот , константа, анти - кабелот , анти -, линии за самостојно учење за препознавање на лигенти. Состојба : 100% Тип На Ставка : Мотор Контролерматеријал : метал : 350wvoltage : 36 V-48 V, 24 V-36 V (опционално)t ограничување : 10-20 ASize : прибл. 12, 9х7х3, 4см/5, 1х2, 8х1, 3инх1 х Мотор Контролер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�