• Обновено
Бкдфд Кујна Виси Ѓубре Може Водоотпорен Ѕид Монтирани Бања Тоалет Ѓубре Може Со Капак

Бкдфд Кујна Виси Ѓубре Може Водоотпорен Ѕид Монтирани Бања Тоалет Ѓубре Може Со Капак

DEN 1400.48
Во магацинот.

Залиха

Не плашете се да ја соборите корпата за отпадоци. Дното не ја допира земјата. Висат таму каде што се чувствувате најудобно без да се наведнувате. Не зазема простор и не го попречува бришењето. Жлебовите во капакот се користат за држење на телефонот, а можете да уживате во видеото додека готвите. Не плашете се да ја соборите корпата за отпадоци.Дното не ја допира земјата.Висат таму каде што се чувствувате најудобно без да се наведнувате.Не зазема простор и не го попречува бришењето.Жлебовите во капакот се користат за држење на телефонот, а можете да уживате во видеото додека готвите.Запечатете го капачето за да спречите истекување на мирис.спречува паѓање,исклучување на вреќата за ѓубре и добро ја крие вреќата за ѓубре.Големина : 14.5*19.0*25.5 комерцијални Корпи За Отпадоци/Канти За Кујнски Отпад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа