• Обновено
Торба за Сено, Торба За Сено Со Голем Капацитет, Тешка Торба За Носење Сено За Коњи Крави Говеда Овци Кози И Други Добиток, Двојни Патенти И Рачки За Носење Дизајн, 45 ?

Торба за Сено, Торба За Сено Со Голем Капацитет, Тешка Торба За Носење Сено За Коњи Крави Говеда Овци Кози И Други Добиток,

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

Издржливи Материјали : вреќи Со Сено за коњи се изработени од тешка полиестерска ткаенина, со висока јачина, добра издржливост, отпорна на абење и издржлива, чантата со сено може да се користи долго време. Екстра Голема Торбичка : торбата за носење сено е околу 115 Х 36 Х 59см (45 "х 14 " х 23"), вреќата Со Сено може да собере многу сено, заштедувајќи време и напор за полнење на торбата одново и одново. Пренослив : Нашите Торби за Бејл доаѓаат со пар ремени за носење за да можат лесно да се носат наоколу., Тешки патент три страни за лесно вчитување. Широка Торба За Апликација : Нашата торба за складирање сено не само што може да се користи за складирање на сено, како што е торба за сено од коза голема,торба за зајаче со голем капацитет, торба за сено за зајаци со голем капацитет,голема торба за сено од заморчиња.но, исто така и за секојдневно складирање дома, облека, ќебиња, јоргани итн., а исто така погодни за складирање на украси За Новогодишна елка. 100% Ризик Бесплатно Купување : ние Сме убедени со квалитетот на нашите коњски сено кеси, ако не сте задоволни со тоа во секое време, слободно контактирајте со нас, ќе добиете целосна наплата без прашање!. Карактеристики : Цврст материјал : Вреќата Со Сено Е изработена од полиестерска ткаенина, што ви овозможува да ја користите долго време и да го одржувате сеното суво. Голем простор за складирање : торбата со коњско сено има голема големина, која може да складира многу сено. Апликации : торба за сено со Бавна храна се нанесува за чување сено,исто така може да се користи за секојдневно складирање дома, облека, ќебиња, јоргани итн., а исто така е погодна за складирање на украси За Новогодишна елка. Спецификации : Материјал : Боја на полиестерска ткаенина : виолетова Големина што Се Одвива : 115 х 36 х 59см(45,27 инчи х 14,17 инчи х 23,22 инчи) Големина На Преклопување : 32 х 18см (12,6 инчи х 7,09 инчи) Пакетот вклучува : 1 х Торба Со Сено Со Целосна Големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з