• Обновено
Скиноми Заштитник На Екранот Компатибилен СО ZTE Avid Плус Јасна TechSkin Tpu АНТИ-Меур HD Филм

Скиноми Заштитник На Екранот Компатибилен СО ZTE Avid Плус Јасна TechSkin Tpu АНТИ-Меур HD Филм

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

Заштитникот На екранот Tech Skin компатибилен СО ZTE Avid Plus е специјално дизајниран користејќи прецизна технологија за ласерско сечење за да понуди максимално покривање на екранот. Флексибилноста на материјалот овозможува целосна покриеност дури и на закривени уреди. Само-Лекување, флексибилен, тежок, термопластичен уретан од воено одделение, дизајниран да апсорбира влијание. Технолошката Кожа е отпорна на гребнатини, пункции, УВ светлина и нема да жолта. Лесна, отпорна на грешки и инсталација против меурчиња. Течниот раствор овозможува прилагодувања за време на инсталацијата. Значително ги намалува дамките од прашина, масло и отпечатоци. Оптички транспарентен, практично невидлив и HD Чист заштитник на екранот со мазна површина слична на стакло и чувство на "Вистински Допир". Одлична алтернатива на типичен заштитник НА екранот ЗА миленичиња "статичко прицврстување". Доживотна Гаранција Од Производителот. Произведено во САД. Вклучува оригинален Заштитник На Екранот Skinomi Tech Skin компатибилен со Zte Avid плус. Заштитете Ја Вашата Инвестиција Секојдневната употреба на вашиот мобилен уред може да предизвика грозни гребнатини, вдлабнатини и други несакани оштетувања. За неколку месеци, екранот ќе биде тешко да се прочита; уредот ќе ја намали вредноста на препродажбата и ќе биде срамно да им покаже на другите луѓе. Заштитниците на екранот за еднократна употреба со понизок квалитет изгледаат како привремено решение за одржување на вашиот уред да изгледа сосема нов; иако им требаат постојани замени.Единствениот Заштитник На Екранот Што ќе Ви Треба имајќи го предвид овој проблем основачите На Скиноми тргнаа да создадат заштитник на екранот кој е тежок, сигурен и долготраен. Нивното решение беше Скиноми Техскин. Изработен од термопластичен уретански филм кој е дизајниран да се спротивстави на абразија, Заштитникот На Екранот Техскин компатибилен со Zte Avid Plus обезбедува заштита од воено одделение што апсорбира удари за вашиот уред. Заштитникот е ОТПОРЕН НА УВ, HD Јасен и продолжува невидлив. Мазната текстура и чувството ја олеснуваат навигацијата на вашиот уред како да нема ништо применето. Флексибилниот висококвалитетен филм е формулиран да биде "само-лекување" што го прави способен да се протега, апсорбира, па дури и да ги поправи гребнатинките и оштетувањето на ударот.Доживотна Гаранција ние Сме толку сигурни дека ќе ви се допадне Технолошката Кожа што секој Заштитник на Екранот доаѓа со Доживотна Гаранција. Ако Скиноми Техскин се истроши, ќе го замениме. Процесот на инсталација против меурчиња е лесен и доказ за грешки. Заштитете го вашиот имот и никогаш не грижете се дека ќе мора повторно да го замените тој стар заштитник на екранот.Комплетот за скиноми Вклучува : Заштитник На Екранот На Скиноми, Висококвалитетен Раствор За Инсталација на Крпа од Микрофибер, без Влакненца, Доживотна Гаранција Направена Во Сад Заштитник На Екранот На Скиноми Техскин, компатибилен со ZTE Avid плус.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња
  • Обновено

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња

DEN 351.52

? ПАКЕТ ОРГАНИЗАТОР НА ДОКУМЕНТИНудејќи вкупно 100 парчиња, овој пакет за поднесување содржи 12 комплети р

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен
  • Обновено

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен

DEN 0.33

1.Возете мотор стартувајте непречено, возете удобно 2.Качувањето е, звукот на моторот е мал, бучава од гум