• Обновено
Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија Бонбони Партија Бисквити Конзервир

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92
Во магацинот.

Залиха

Тинплејт. СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи долго време на услуга. КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ Совршен За свадби, свршувачка, тушеви за бебиња, роденденска забава и други прослави или колекции. БОЖИЌ ПОДАРОК КАЛАЈ користи Пренослив, погоден за складирање на бонбони, слатки третира и други мали добрите. БОЖИЌНА ЛИМЕНА КУТИЈА Одлично За пакување храна, одлично за чување и бонбони. НЕВЕСТИНСКИ ТУШ КАЛАЈ за КОЛАЧИЊА Simple Едноставно И, може Да се наполни со чоколадо, бонбони, итн. Пакетот Вклучува 6 х Бонбони Кутии Карактеристики-Материјал : Лимена Плоча-Големина : 12, 00Х8, 00Х4, 50см/ 4, 72Х3, 14Х1, 77ин - Исклучителна форма на фидер и убава боја, може да биде прекрасен додаток на вашата свадбена забава. - Овие контејнери со лимени плочи можат да бидат исполнети со свадбени бонбони или друг мал подарок. - Кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи долго време на услуга. - Погоден за забава, роденден, свадба, фестивал за завиткување подароци и така натаму. - Се одликува со соодветна големина за бонбони и чоколадо, лесен за носење. Опис на стоката ова е бонбони кутија. Материјал од висока класа што може безбедно да го чува вашиот свадбен подарок или бонбони. Дизајниран со прекрасен изглед на фидер и шик изработка. Фината изработка обезбедува практичност и издржливост.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
  • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
  • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �