• Обновено
WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива За Кујна Градина Бања

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40
Во магацинот.

Залиха

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а . Анатомски здрава положба за одмор под агли од 35°, го исправа дебелото црево и овозможува брзо, опуштено и задоволително празнење на дебелото црево. ●Превенција на цревни заболувања : спречување на акни, синдром на нервозно дебело црево и други цревни заболувања со ублажување на запек во цревата. ●Практичен дизајн : компактниот и компактен тоалет е погоден за секој традиционален тоалет. Благодарение на заоблената форма, ви помага лесно да ја добиете најдобрата и стабилна положба на сквотот. ●Совршен придружник за детоксикација : помага во третмани за детоксикација и детоксикација и му помага на дебелото црево да чисти и детоксикација, бидејќи штетните материи целосно и едноставно се излачуваат. €Помош функција за варење : помогне да се распрснат лаксативите за намалување на цревниот тракт на органите , цревата, подобро варење на столицата, идеална цревна флора и здраво движење на дебелото црево. ●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а . Анатомски здрава положба за одмор под агли од 35°, го исправа дебелото црево и овозможува брзо, опуштено и задоволително празнење на дебелото црево. ●Превенција на цревни заболувања : спречување на акни, синдром на нервозно дебело црево и други цревни заболувања со ублажување на запек во цревата. ●Практичен дизајн : компактниот и компактен тоалет е погоден за секој традиционален тоалет. Благодарение на заоблената форма, ви помага лесно да ја добиете најдобрата и стабилна положба на сквотот. ●Совршен придружник за детоксикација : помага во третмани за детоксикација и детоксикација и му помага на дебелото црево да чисти и детоксикација, бидејќи штетните материи целосно и едноставно се излачуваат. €Помош функција за варење : помогне да се распрснат лаксативите за намалување на цревниот тракт на органите , цревата, подобро варење на столицата, идеална цревна флора и здраво движење на дебелото црево. ● Материјал : ПП● Големина : 45*33*20см● пп материјал, фина изработка, заоблените агли нема Да ги изгребат стапалата● Совршено закривен дизајн кој одговара На повеќето тоалети● дизајн На Педали Што Не се лизгаат, стапалото е многу стабилно● Силна носивост, можете да се одморите на него без да се грижите за проблеми со квалитетот И долг работен век● Прекрасен изглед, тоа е еден вид декорација дома, погодно е за складирање и не зафаќа простор.● Превенција на цревни заболувања : спречување на акни, синдром на нервозно дебело црево и други цревни заболувања со ублажување на цревниот запекпоради рачно мерење, дозволеното отстапување на мерењето е 1-3см.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На
  • Обновено

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На

DEN 1561.60

Можете да ги изберете навивачите според вашите желби и потреби ●Што Би Можеле Да Направат Нашите Венти�