• Обновено
WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива За Кујна Градина Бања

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40
Во магацинот.

Залиха

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а . Анатомски здрава положба за одмор под агли од 35°, го исправа дебелото црево и овозможува брзо, опуштено и задоволително празнење на дебелото црево. ●Превенција на цревни заболувања : спречување на акни, синдром на нервозно дебело црево и други цревни заболувања со ублажување на запек во цревата. ●Практичен дизајн : компактниот и компактен тоалет е погоден за секој традиционален тоалет. Благодарение на заоблената форма, ви помага лесно да ја добиете најдобрата и стабилна положба на сквотот. ●Совршен придружник за детоксикација : помага во третмани за детоксикација и детоксикација и му помага на дебелото црево да чисти и детоксикација, бидејќи штетните материи целосно и едноставно се излачуваат. €Помош функција за варење : помогне да се распрснат лаксативите за намалување на цревниот тракт на органите , цревата, подобро варење на столицата, идеална цревна флора и здраво движење на дебелото црево. ●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а . Анатомски здрава положба за одмор под агли од 35°, го исправа дебелото црево и овозможува брзо, опуштено и задоволително празнење на дебелото црево. ●Превенција на цревни заболувања : спречување на акни, синдром на нервозно дебело црево и други цревни заболувања со ублажување на запек во цревата. ●Практичен дизајн : компактниот и компактен тоалет е погоден за секој традиционален тоалет. Благодарение на заоблената форма, ви помага лесно да ја добиете најдобрата и стабилна положба на сквотот. ●Совршен придружник за детоксикација : помага во третмани за детоксикација и детоксикација и му помага на дебелото црево да чисти и детоксикација, бидејќи штетните материи целосно и едноставно се излачуваат. €Помош функција за варење : помогне да се распрснат лаксативите за намалување на цревниот тракт на органите , цревата, подобро варење на столицата, идеална цревна флора и здраво движење на дебелото црево. ● Материјал : ПП● Големина : 45*33*20см● пп материјал, фина изработка, заоблените агли нема Да ги изгребат стапалата● Совршено закривен дизајн кој одговара На повеќето тоалети● дизајн На Педали Што Не се лизгаат, стапалото е многу стабилно● Силна носивост, можете да се одморите на него без да се грижите за проблеми со квалитетот И долг работен век● Прекрасен изглед, тоа е еден вид декорација дома, погодно е за складирање и не зафаќа простор.● Превенција на цревни заболувања : спречување на акни, синдром на нервозно дебело црево и други цревни заболувања со ублажување на цревниот запекпоради рачно мерење, дозволеното отстапување на мерењето е 1-3см.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување
  • Обновено

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување

DEN 271.84

Големина и материјал 71 инчи долг х 71 инчи широк, Вклучува 12 бесплатни куки, 100% мек полиестер Рустикално �