• Обновено
Mqshuhenmy Висока Цврстина Анти-Сини Прогресивни Далеку И Во Близина На Двојна Употреба Презбиопски Очила За Читање Кривата )

Mqshuhenmy Висока Цврстина Анти-Сини Прогресивни Далеку И Во Близина На Двојна Употреба Презбиопски Очила За Читање Кривата

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Очила за Читање зум : нема потреба да ги отстранувате очилата, поместувајќи ја линијата на видот од врвот до дното, можете да ги видите далечните и блиските и различните визуелни области на објективот. Работи на различни растојанија во средината. Заштитно око : Нашите очила за читање можат да ги заштитат очите при многу малку светлина и остар вид (внатре или пред зори) до најсончевите услови. Мала Тежина : нашите очила тежат само е лесна. Можете да ги носите со часови и да заборавите дека ги имате. Повеќе Сценарија : Очила За Читање Со Висока Цврстина за внатрешни или надворешни, за луѓе со проблеми со презбиопија, особено кога читаат книги, весници, гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА, играат игри, патуваат, собираат, риболов итн. Читање очила : Класичен дизајн на рамка без рамки, ултра лесен, без притисок врз лицето и ушите, издржлив со цврста рамка. СПЕЦИФИКАЦИЈА : Тип : Очила За Читање Стил : Едноставна и Стилска Боја : Црна, Кафеава Материјал : Прогресивна мултифокална Смола леќа материјал : компјутер леќа материјал : смола леќа стока тип : Читање очила рамка тежина : 22g Пакет вклучува : 1 x Боја Сјај Очила за Читање 1 x Очила Случај 1 x очила крпа.

Основни карактеристики

Type:
Reading Glasses
Style:
Simple and Stylish
Color:
Black, Brown
Material:
Progressive Multifocal Resin Lens
material:
PC
Lens material:
resin lens
Commodity type:
Reading glasses
Frame weight:
22g
Package includes:
1 x Color Glint Reading Glasses:
1 x Glasses Case:
1 x Glasses cloth :

Најдобри понуди

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
  • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с