• Обновено
КЕО Мелење 80717 Влечкаат Заб Сечење Видов, Мс Стил, 7/32 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 56 Заби, 10 Сечење Дијаметар, ХСС, Тик Слој

КЕО Мелење 80717 Влечкаат Заб Сечење Видов, Мс Стил, 7/32 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 56 Заби, 10 Сечење Дијаметар, ХСС, Тик

DEN 1251.20
Во магацинот.

Залиха

Одлично за длабоко дупчиња. Бесплатно сечење. Се препорачува за тоа каде пакувањето чипови е проблем. Земја на потекло : Сад. Кео Мелење секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи. Ние ги користиме највисоките стандарди за контрола на квалитетот за производство на фрези. Хсс сечење видов-влечкаат заб.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол