• Обновено
QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање, Организатор На Градинарски Алат За Д?

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80
Во магацинот.

Залиха

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за складирање складирање и организација домашни пластични закачалки за организаторите на гаражата во плакарот организатори на барака складирање во подрум (висок квалитет) лесно ослободување со рачка за подигнување. Компактна големина и чист дизајн гаража организација системи. Метла Организатор Ѕид Метла Организатор Решетката тркалање топката автоматски се прилагодува на дебелината на секоја рачка и го држи безбедно. Организатор" ѕид " дизајниран да држи различни предмети за домаќинството со рачки со различна дебелина. Едноставно вметнете ја рачката во отворот и тркалезна тркалачка топка контролирана со гравитација автоматски се прилагодува на дебелината на рачката и безбедно ја фаќа. Користете во простории за перење, гаражи, градини, помошни простории, канцеларии итн. Пластични џогери, метли и системи за држачи за алати или спортска опрема Со долга рачка-Монтирани на ѕидот во вашата кујна или гаража - Безбедно Закачете предмети - Одлични идеи за складирање за да останете организирани - Најдобро загарантирани. 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа