• Обновено
Меканиксити Целосно Навојна Прачка М4 х 20мм 0,7 мм Теренот На Конецот 304 Нерѓосувачки Челик Прачки Со Нишки Со Десна Рака Бар Столпчиња 5 Пакување

Меканиксити Целосно Навојна Прачка М4 х 20мм 0,7 мм Теренот На Конецот 304 Нерѓосувачки Челик Прачки Со Нишки Со Десна Рака

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

Целосно навојната прачка главно се Користи за прицврстување на склопување, навртување во навртки со навој или прислушувани дупки., У-завртки или закачалки како фиксни додатоци. Широко Се Користи за повлекување на шината за водење мотор, машинска алатка и друга опрема. Целосно навојната прачка, што ја обезбедуваме овде, се со големина На : Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Боја : Сребрен Тон; големина На Конец : М4; Должина на Конец : 20мм/0,79 инчи; Чекор на Конец : 0,7 мм/0,028 инчи. Навој прачка изработена од нерѓосувачки челик 304, обезбедува голема отпорност на корозија и антимонополска способност за долг работен век.Целосно навојните прачки се широко применети во многу прилики. Инструкции : изберете ја шипката со навој со соодветна големина, поврзете ја навртката на машината и затегнете ја. ЗАБЕЛЕШКА : целата големина погоре се мери со рачно, ве молиме дозволете +/-0,1 инчна грешка. Предности : . Навој прачка изработена од нерѓосувачки челик 304, обезбедува голема отпорност на корозија и антимонополска способност за долг работен век.Целосно навојните прачки се широко применети во многу прилики. Апликација : . Целосно навојната прачка главно се Користи за прицврстување на склопување, навртување во навртки со навој или прислушувани дупки., У-завртки или закачалки како фиксни додатоци. Широко Се Користи за повлекување на шината за водење мотор, машинска алатка и друга опрема.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен
  • Обновено

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен

DEN 0.33

1.Возете мотор стартувајте непречено, возете удобно 2.Качувањето е, звукот на моторот е мал, бучава од гум

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади