• Обновено
Супершилдз Заштитник Против Отсјај На Екранот Дизајниран За Nokia G400 5G

Супершилдз Заштитник Против Отсјај На Екранот Дизајниран За Nokia G400 5G

DEN 111.84
Во магацинот.

Залиха

Анти-отсјај (мат) филм дизајниран за намалување на отсјајот и отпечатоците од прсти. Направено од Висококвалитетен Јапонски пет филм за лесна инсталација и без остатоци кога ќе се отстрани. Вистинска чувствителност на допир за природно чувство што обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. Го штити вашиот екран од дневни гребнатини, прашина и гребнатини. Вклучете 6 парчиња заштитници на екранот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето