• Обновено
Тримаг 6 парчиња Силни Магнети, Тешки Силни Магнети За Ретка Земја Со Леплива Подлога, Моќни Магнети За Неодимиумски Дискови За Фрижидер, САМОСТОЈНИ, Занаети, Табла,

Тримаг 6 парчиња Силни Магнети, Тешки Силни Магнети За Ретка Земја Со Леплива Подлога, Моќни Магнети За Неодимиумски Дискови

DEN 851.20
Во магацинот.

Залиха

●Пренослива Големина● - нашите магнети за ретки земји имаат димензии од 1,26 инчи во дијаметар и долги 0,12 инчи. Малите големини и 6 количини на пакувања се идеални за носење и употреба. ●Дополнителна Леплива Подлога ● - со Помош На Двострано Лепило, примената на магнет е значително проширена. Можете да ги обесувате вашите занаети, алатки, тегли за зачини, слики, табли во гаражата или училницата за наука на училиште. ●Моќни Неодимиумски Магнети● - силните магнети со тешка должност се направени од Најсилен Магнетски Материјал! Силната Моќ на Држење, Моќноста на Држење не Е Помала Од 18 килограми По Магнет Со Директен Допир и Директно Повлекување. €Позлата На високо Ниво Q-обложување Со никел-бакар-никел обложена на магнет обезбедува сјајна завршница без ' рѓа и огледало, особено покажува одлично антикорозивно својство и отпорност на гребење и има висока перење што значително ја намалува преостанатата прашина. Qualtied Гарантира Квалитет-Изработен под Iso 9001 Системи За Квалитет. Највисок Квалитет На Располагање! 30 Дена Парите Назад Загарантирана! Секое прашање ве молиме контактирајте не слободно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија
  • Обновено

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92

Тинплејт СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи дол