• Обновено
Држач за чепкалка за природен Мермер Со Капак, Модерен Диспензер За Чепкалки За Заби За Домашен Декор, Контејнер За Чепкалка За Кујна

Држач за чепкалка за природен Мермер Со Капак, Модерен Диспензер За Чепкалки За Заби За Домашен Декор, Контејнер За Чепкалка

DEN 415.84
Во магацинот.

Залиха

●100% ПРИРОДЕН МЕРМЕР : Држачот За Чепкалка За Заби Натуст е изработен Од Природен супериорен италијански мермер, боите и дезените ќе бидат различни, што го прави секој држач за мермерна чепкалка за заби уникатен и ја прикажува уметноста од природата. ●ИЗРАБОТЕНИ ДЕЛА : секој диспензер за чепкалка за заби е внимателно изработен од нашиот занаетчија, поминувајќи низ процесот на сечење и мелење суров мермер во столбови. Тоа не е само контејнер за чепкалка за заби, туку посебен занает за вашиот домашен декор. €ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Практичниот капак не само што ги одржува чепкалките чисти, туку и додава убавина во домот. Вклучени се силиконски влошки за заштита на површината на мебелот. ●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Држач За Чепкалка За Заби Мало тело со голем капацитет, може да собере околу 150 чепкалки за заби. +МУЛТИ-АПЛИКАЦИИ : Погоден За семејство, кујна, забава, бар, кафуле, хотел, ресторан итн. Тоа е исто така добар подарок за загревање на куќата. Веќе го имате!. Висококвалитетен Мермер : . Повеќето држачи за чепкалки за заби на пазарот се изработени од пластика, стакло или керамика, но нашиот држач за чепкалка за заби е изработен од супериорен италијански мермер, а секое парче мермерна чепкалка за заби е рачно изработено од нашиот извонреден каменорезец. ОДЛИЧЕН ДОМАШЕН ДЕКОР : . Модерниот и минималистички изглед е елегантен додаток на вашиот домашен декор, го придружува секој ваш значаен момент. Овие уметности од природата работат прекрасно како додаток за вашата трпезариска маса или шалтер. Совршена Големина : . Големината е 1,97 во x 3,15 инчи (Dia x H), Компактен и лесен дизајн, овој држач за чепкалка за заби може да се премести во секое време и лесен за носење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди