• Обновено
Дел-Трон Прецизност, Ад. 2.62 во х 15 инчи, 12 Во Патување, Линеарни Слајдови Против Лази-Инчи

Дел-Трон Прецизност, Ад. 2.62 во х 15 инчи, 12 Во Патување, Линеарни Слајдови Против Лази-Инчи

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Патување 12 во. Вчитај 205 фунти. Должина 15 во. Висина 1 во. Ширина 2.62 во. Линеарните слајдови со топки на дел-Трон и линеарните вкрстени слајдови со ролери им нудат на инженерите и дизајнерите флексибилност да ја изберат вистинската технологија за линеарен слајд за нивната примена. Нашите слајдови со топки и вкрстените слајдови со ролери нудат неколку нивоа на прецизност кои се движат од точност на права линија од 0,0005" на инч патување во нашите стандардни прецизни слајдови со топки до 0,0000040" на инч точност на правата линија на патување во нашите високопрецизни слајдови со топки и вкрстени слајдови со ролери. Достапни со инчни или метрички дупки и локации на дупки овие фабрички претходно вчитани, ниско триење, линеарни слајдови со мала тежина се подготвени за инсталација веднаш надвор од кутијата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја