• Обновено
Дел-Трон Прецизност, Ад. 2.62 во х 15 инчи, 12 Во Патување, Линеарни Слајдови Против Лази-Инчи

Дел-Трон Прецизност, Ад. 2.62 во х 15 инчи, 12 Во Патување, Линеарни Слајдови Против Лази-Инчи

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Патување 12 во. Вчитај 205 фунти. Должина 15 во. Висина 1 во. Ширина 2.62 во. Линеарните слајдови со топки на дел-Трон и линеарните вкрстени слајдови со ролери им нудат на инженерите и дизајнерите флексибилност да ја изберат вистинската технологија за линеарен слајд за нивната примена. Нашите слајдови со топки и вкрстените слајдови со ролери нудат неколку нивоа на прецизност кои се движат од точност на права линија од 0,0005" на инч патување во нашите стандардни прецизни слајдови со топки до 0,0000040" на инч точност на правата линија на патување во нашите високопрецизни слајдови со топки и вкрстени слајдови со ролери. Достапни со инчни или метрички дупки и локации на дупки овие фабрички претходно вчитани, ниско триење, линеарни слајдови со мала тежина се подготвени за инсталација веднаш надвор од кутијата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето