• Обновено
За Iphone X, Xs, Xs Max - Jabeud UD-1300 Дигитална Платформа За Лемење Со Матрици

За Iphone X, Xs, Xs Max - Jabeud UD-1300 Дигитална Платформа За Лемење Со Матрици

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ - за i Phone X, Iphone Xs & IPHONE XS Max. КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ - за i Phone X, Iphone Xs & IPHONE XS Max. КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ - за i Phone X, Iphone Xs & IPHONE XS Max. ПРЕЦИЗНО - со вградени калапи ви дава совршено вклопување и за логичка табла и за матрица. ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ-можете да ја видите точната температура во реално време и да поставите граници. ЕДНОСТАВНИ КОНТРОЛИ-прилагодете ја температурата брзо и лесно со копчиња нагоре и надолу. Бга Ребалинг Среден Слој Одбор Рамка за i Phone X.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска
  • Обновено

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска

DEN 159.84

Големина и материјал : метални производи од 8 x 12 инчи Направено со најновата технологија, не згаснува За�