• Обновено
Нов Лон0167 5 парчиња Транспарентно Куќиште За Складирање Тврд Пластичен Држач За Батерии Организатор за Ааа Батерии(5 парчиња транспарентер Ауфбевахрунгскофер-Хар?

Нов Лон0167 5 парчиња Транспарентно Куќиште За Складирање Тврд Пластичен Држач За Батерии Организатор за Ааа Батерии(5 парчиња

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Материјал : Полипропилен. Нето Тежина : 63гр; Содржина На Пакетот : 5 х Батерија Случај. Главна Боја : Транспарентна. Големина : 62mmx53mmx18mm/ 2. 44inx2. 09inx0. 71in (Grésse : 62 mm x 53 mm x 18 mm / 2,44 zoll x 2,09 zoll x 0,71 Zoll. Погоден за : Ааа Батерии(Фит фур : ААА-Батериен. 5 парчиња Транспарентно Куќиште За Складирање Организатор На Држач За Тврда Пластична Батерија За Ааа Батерииопис : оваа ставка е едноставен и практичен организатор на кутии за батерии, кој е изработен од проѕирни полипропиленски суровини, има жлебови за да се спречи нивно лизгање одвнатре, совршено куќиште за складирање на батериите ААА.Карактеристики : - Боја : Транспарентен-Изработен од полипропиленски суровини.- Совршено куќиште за складирање на ааа батерии.- Може да се стави 4 парчиња ааа големина.- Постојат жлебови за да се спречи нивното лизгање одвнатре.- Приемот е многу соодветен, дури и ако кутијата била подигната, батеријата нема да се ниша.- Забелешка : конверторите На Батерии и батерии не се вклучени .Пакет Вклучувајќи : 5 x Транспарентен Aaa Тврда Пластика Држач За Батерии Кутија За Складирање опис На германски 5pcs транспарентер Aufbewahrungskoffer-Хартпластик-Batteriehalter-Организатор fur AAA-Батериенматеријал : Полипропиленетогевичт : 63g; Packungsinhalt : 5 x Батеријафахауптфарбе : транспарентенгресе : 62 ММ Х 53 Мм Х 18 Мм / 2,44 зол Х 2,09 зол Х 0,71 Золфит Фур : Ааа-Батериен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок