• Обновено
Фарбоат Аквариум Сифон Вода Менувач Аквариум Чакал Почиста Со Долга Млазница За Чистење Менување На Вода

Фарбоат Аквариум Сифон Вода Менувач Аквариум Чакал Почиста Со Долга Млазница За Чистење Менување На Вода

DEN 207.84
Во магацинот.

Залиха

[Пакетот Вклучува]1 Сет 5,6-Инчен Аквариум Чакал Почиста (Сива). [Предност]Мултифункционалната алатка комбинира менувач на вода, функција за перење песок и чистење. [Материјал] Аквариумскиот Менувач На Вода е изработен од пластика, робустен, висококвалитетен, еколошки и издржлив. [Млазницата]Спречува цицање големи чакали или мали риби и ракчиња, без блокирање и чување на животните безбедни. [Фарбоат Сервис Тим] Ако ги исполнувате сите проблеми со квалитетот во врска со нашиот производ, ве молиме слободно кажете ни ја вашата ситуација и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме, пораката обично ќе биде одговорена во рок од 48 часа. Спецификации : Боја : Сив Цел Сет Вкупна Должина : 1,7 метри/5,6 стапки Тврда Должина На Цевката : 350мм/13,8 стапки Должина На Дел Од Пумпата : 300мм/0,98 стапки Мека Должина На Цревото : 1метар/3,28 Стапки Големина На Пумпата : 105мм/4,13"(Л) х 51мм/2,0"(Г) Големина На Вшмукувачката Порта : 140мм/5,5"(Л) х 43мм/1.7"(Г) Цел : менувач на вода Во Резервоарот за Риби и чистење чакал.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања
  • Обновено

Шаховски Фигури Кошница За Перење Алишта Со Рачки Тркалезна Корпа За Складирање На Алишта Што Се Склопуваат За Спална Соба Бања

DEN 407.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : ☂ оксфорд ткаенина материјал, вграден во �

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади