• Обновено
Буркит 11/16 -12 Он Нишка Допрете Десната рака, ХСС 11/16 х 12 Ун Директно Флејта Машина Допрете

Буркит 11/16 -12 Он Нишка Допрете Десната рака, ХСС 11/16 х 12 Ун Директно Флејта Машина Допрете

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни ракавици. Пред прислушување потврдете дали дијаметарот на тркалезната дупка е соодветен. Бидете сигурни да изберете соодветно масло за сечење за сложениот процес на прислушување и да нанесете масло против ' рѓа за одржување по употреба. Кога прислушувате, контролирајте ја брзината според тврдоста на материјалот, неопходно е да додадете вода или течност за ладење за да се излади за да спречите прекумерна температура и да ја намалите загубата на чешма. Дијаметар на сечење : 11/16 Инчи, ТПИ : 12 Заби По Инч, Насока На Сечење : Десна Рака, Класа На Точност : 2Б. Материјал : Произведен со калење на висока температура од 6542 челик со голема брзина( М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : директно флејтиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање ја прават обработката на вашите нишки побрза и полесна. Апликации : Широко се користи во леано железо, бакар, месинг, абразивен челик, челик А3 и други метални материјали за обработка на конци. Пакетот Вклучува : 1pc 11/16 " -12 Он Допрете. Директен дизајн на флејта, изработен од челик со голема брзина 6542. Се користи за обработка на нишки од различни преку дупки или плитки слепи дупки, а слепите дупки не можат да се обработуваат. Може да обработува бакар, месинг, челик А3, алуминиум, леано железо и други материјали. Општо се користи заедно со машини за прислушување, интегрирани дупчалки за клупи, стругови ОД ЦПУ, центри за обработка итн. Можна е и рачна обработка. Кога работите, контролирајте ја брзината според тврдоста на материјалот, колку е поголема цврстината на преработениот производ, толку е побавна брзината.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија
  • Обновено

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92

Тинплејт СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи дол

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен
  • Обновено

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен

DEN 0.33

1.Возете мотор стартувајте непречено, возете удобно 2.Качувањето е, звукот на моторот е мал, бучава од гум