• Обновено
Буркит 11/16 -12 Он Нишка Допрете Десната рака, ХСС 11/16 х 12 Ун Директно Флејта Машина Допрете

Буркит 11/16 -12 Он Нишка Допрете Десната рака, ХСС 11/16 х 12 Ун Директно Флејта Машина Допрете

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни ракавици. Пред прислушување потврдете дали дијаметарот на тркалезната дупка е соодветен. Бидете сигурни да изберете соодветно масло за сечење за сложениот процес на прислушување и да нанесете масло против ' рѓа за одржување по употреба. Кога прислушувате, контролирајте ја брзината според тврдоста на материјалот, неопходно е да додадете вода или течност за ладење за да се излади за да спречите прекумерна температура и да ја намалите загубата на чешма. Дијаметар на сечење : 11/16 Инчи, ТПИ : 12 Заби По Инч, Насока На Сечење : Десна Рака, Класа На Точност : 2Б. Материјал : Произведен со калење на висока температура од 6542 челик со голема брзина( М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : директно флејтиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање ја прават обработката на вашите нишки побрза и полесна. Апликации : Широко се користи во леано железо, бакар, месинг, абразивен челик, челик А3 и други метални материјали за обработка на конци. Пакетот Вклучува : 1pc 11/16 " -12 Он Допрете. Директен дизајн на флејта, изработен од челик со голема брзина 6542. Се користи за обработка на нишки од различни преку дупки или плитки слепи дупки, а слепите дупки не можат да се обработуваат. Може да обработува бакар, месинг, челик А3, алуминиум, леано железо и други материјали. Општо се користи заедно со машини за прислушување, интегрирани дупчалки за клупи, стругови ОД ЦПУ, центри за обработка итн. Можна е и рачна обработка. Кога работите, контролирајте ја брзината според тврдоста на материјалот, колку е поголема цврстината на преработениот производ, толку е побавна брзината.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач
  • Обновено

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕ

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
  • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �