• Обновено
Хасмх Хепа Филтер Замена За Електролукс Правосмукалка ЕЛ4021А ЕЛ4040А ЕЛ4042А ЕЛ4050Б ЕЛ4100А ЕЛ4101А ЕЛ4103А, Заменува Дел Броеви ЕЛ012, ЕЛ012А, ЕЛ012Б, С-филтер Хепа Вакуум Филтер, ?

Хасмх Хепа Филтер Замена За Електролукс Правосмукалка ЕЛ4021А ЕЛ4040А ЕЛ4042А ЕЛ4050Б ЕЛ4100А ЕЛ4101А ЕЛ4103А, Заменува Дел

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

Ова Е Сосема Нов-Неискористен Хепа Филтер За Електролукс ЕЛ012Б ЕЛ012. Филтерот НЕ може да се пере!. Заменува Броеви На Делови : ЕЛ012, ЕЛ012А, 1130939-01, ЕЛ012Б, ЕЛ-012Б, 39938-3 Н12 1130939-01 113093901 9001954123 9002564053 1130032012 1130032038 1130232018 1130684010 9001951202. Одговара За Модели На Правосмукалка Електролукс : Ел4021а Тивок Изведувач Циклон, ЕЛ4040А Џетмакс, ЕЛ4042А Џетмакс, ЕЛ4050Б Разноврсност, Ел4100а Ergоспејс Грин, ЕЛ4101А Ergоспејс Грин, ЕЛ4103А Ergоспејс, ЕЛ4200А Ултраактивен, ЕЛ4300А Ултраактивно Длабоко Чистење, Ел4300б УЛТРААКТИВНО ДЛАБОКО ЧИСТО, ел4305аз УЛТРААКТИВНО ДЛАБОКО Чисто, ЕЛ4307А УЛТРААКТИВНО Турбо, Ел4325а УЛТРААКТИВНО Турбо, ЕЛ4326А Ултраактивно ТУРБО, ЕЛ4335А Ултрафлекс, ЕЛ4650А УЛТРАКАПТИК, ЕЛ6984А УЛТРАЗИЛЕНСЕР ГРИН, ел6986а Ултразиленцер. Количината На пакување Вклучува (1) Хепа Филтер како што покажува сликата. Секој Производ ОД HASMX ќе ужива 30 дена Пари назад и 18 Месеци безгрижна гаранција. Хепа Филтер За Електролукс ЕЛ012Б Ел012 Замена Тип : с-филтер Хепа Филтер. Боја : Зелена. Филтерот НЕ може да се пере. Хепа филтерот се наоѓа под капакот во близина на копчето за вклучување. Заменува Броеви На Делови : ЕЛ012, ЕЛ012А, 1130939-01, ЕЛ012Б, ЕЛ-012Б, 39938-3 Н12 1130939-01 113093901 9001954123 9002564053 1130032012 1130032038 1130232018 1130684010 9001951202. Одговара За Модели На Правосмукалка Електролукс : Ел4021а Тивок Изведувач Циклон, ЕЛ4040А Џетмакс, ЕЛ4042А Џетмакс, ЕЛ4050Б Разноврсност, Ел4100а Ergоспејс Грин, ЕЛ4101А Ergоспејс Грин, ЕЛ4103А Ergоспејс, ЕЛ4200А Ултраактивен, ЕЛ4300А Ултраактивно Длабоко Чистење, Ел4300б УЛТРААКТИВНО ДЛАБОКО ЧИСТО, ел4305аз УЛТРААКТИВНО ДЛАБОКО Чисто, ЕЛ4307А УЛТРААКТИВНО Турбо, Ел4325а УЛТРААКТИВНО Турбо, ЕЛ4326А Ултраактивно ТУРБО, ЕЛ4335А Ултрафлекс, ЕЛ4650А УЛТРАКАПТИК, ЕЛ6984А УЛТРАЗИЛЕНСЕР ГРИН, ел6986а Ултразиленцер, Ел6986б УЛТРАЗИЛЕНЦЕР, Ел6988е Кислород, ЕЛ6988ЕЗХ КИСЛОРОД, ЕЛ7060А УЛТРАЗИЛЕНЦЕР ДИПКЛИН, Ел7061а Ултрасиленсер ДЕЛУКС, ЕЛ7062А КИСЛОРОД, ЕЛ7063А УЛТРАЗИЛЕНСЕР ДЕЛУКС, ел7063б Ултразиленсер Делукс, ел7066а УЛТРАОНЕ, Ел7070а УЛТРАОНЕ, Ел8501ф РАЗНОВРСНОСТ, Ел8502ф РАЗНОВРСНОСТ, ЕЛ8505Б РАЗНОВРСНОСТ. Количината На пакување Вклучува (1) Хепа Филтер како што покажува сликата. Заменете го филтерот на секои 6 месеци за оптимални перформанси. Секој Производ ОД HASMX ќе ужива 30 дена Пари назад и 18 Месеци безгрижна гаранција. Ако не сте сигурни дали одговара на вашиот модел, ве молиме испратете ни е-пошта-ги вклучува Вашите Модели и сериски број. Забелешка-Ова Е Резервни Делови За замена. Секое име на брендот се користи исклучиво со цел да се демонстрира компатибилност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади