• Обновено
Dell XPS 13 9310 Лаптоп | 13.4 FHD+ | Јадро i5-1TB SSD-8GB RAM МЕМОРИЈА | 4 Јадра @ 4.2 GHz - 11 Gen ПРОЦЕСОР

Dell XPS 13 9310 Лаптоп | 13.4 FHD+ | Јадро i5-1TB SSD-8GB RAM МЕМОРИЈА | 4 Јадра @ 4.2 GHz - 11 Gen ПРОЦЕСОР

DEN 13904.00
Во магацинот.

Залиха

[Intel Core i5 Процесор] Објавен Во 2020 година 13" XPS 9310 Лаптоп во СЕМЕЈСТВОТО XPS НА Dell доаѓа со сета најнова технологија, вклучувајќи DDR4 Меморија часовник на неверојатни 3200 MHz и 11-та генерација Intel 4-јадрен Процесор. Четири јадра на јадрото i5-1135g7 процесорот овозможува исклучително мултитаскинг. За да заштедите енергија и да го продолжите траењето на батеријата процесорот ќе работи @ 0,9 Ghz при мала употреба, но ќе се зголеми на 4,2 GHz под тешка употреба за моќни перформанси!. [Прикажи 2,8 килограми (1,27 кг)* за допир.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�