• Обновено
Потпис Ретро Двојна Врата Медицина Кабинетот Заврши: Парламентот Мед, Големина: 33 х 23

Потпис Ретро Двојна Врата Медицина Кабинетот Заврши: Парламентот Мед, Големина: 33 х 23

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

DD3323 RPALHO Заврши : Парламентот Мед, Големина : 33" x 23 "Кабинетите Со Потпис На Афина се направени од сатен анодизиран алуминиум отпорен на' рѓа. Тие немаат видливи шарки и имаат дизајн со три огледала. Прилагодливите стаклени полици се дизајнирани според највисоките стандарди на денешната технологија за долготрајна издржливост и елеганција. Карактеристики : - колекција На Потписи. - Двојна врата ретро одговара за замена на кабинетот на лизгачот. -.0.375" дебели прилагодливи стаклени полици. - 'Рѓа доказ сива сатен анодизирана алуминиумска конструкција. -3 дизајн на огледало (предно откосно огледало, огледало зад вратата и внатрешно огледало назад). - Рамката ќе додаде на вкупните димензии, ве молиме видете го листот со спецификации за точни надворешни димензии според стилот на рамката. - Димензии : 21 - 23" Х х 27-33" В. Лист За Спецификација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с