• Обновено
Џенифлај Верса 3 Нерѓосувачки Челик Часовник Бенд Мода Блинг Метал Нараквица Бенд Ултра-Тенок Нерѓосувачки Челик Цврст Ремен Нараквица Прилагодлив 5,5-8,1 инчи За Ве?

Џенифлај Верса 3 Нерѓосувачки Челик Часовник Бенд Мода Блинг Метал Нараквица Бенд Ултра-Тенок Нерѓосувачки Челик Цврст Ремен

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Qursa 3 Метал Бенд Q-Ова Бендови Компатибилен Со Fitbit Верса 3 Часовник, не е вклучен уред.Не одговара на било кој друг паметен часовник. Ве молиме двојно проверете го моделот на вашиот фитнес часовник и големината на зглобот пред да го нарачате. Qustrable Shize-нашата замена бендови може да се прилагоди на големината на зглобот 5.5"- 8.1". Симпатична Верса 3 Бендови со брзо ослободување пролет барови, која се заклучува На Интерфејсот Верса Види Бенд прецизно и безбедно, не е потребна алатка. Qultry-Пријателски Материјал За кожата-Лесен и Удобен метален материјал, добро полиран и прецизно изработен, го прави елегантен и удобен дневен придружник. П. с. тенок Бенд Со Блинг Дијаманти-Фитбит Верса 3 бендот се дистендираат со тенок тело, го прават бендот посоодветен за жените. Вграден со блинг блинг дијаманти, бендот изгледа толку убаво и stylish.It го истакнува вашиот уникатен вкус и ја прави вашата инспирација и инспирација за човечки ресурси попривлечна во повеќе прилики. Вклучени Се x-пакетот вклучува 1 X метален опсег за fitbit верса 3, 1 X упатство за употреба. Целосна наплата или бесплатна замена доколку има проблеми со квалитетот. Обезбедуваме 24-часовна пријателска услуга, затоа ве молиме слободно контактирајте не доколку наидете на некаков проблем во користењето на нашите производи. Добредојдовте на шопинг од џенифлај продавница! Џенифлај Жените Нерѓосувачки Челик Метал Прилагодување Бендови Компатибилен Со Fitbit Верса 3 Паметни Гледајте Го целиот наш производ преку Строга Инспекција пред да ја напуштите фабриката.Обезбедуваме висококвалитетен производ на сите наши клиенти. Главна Карактеристика : - Големина : 5,5 до 8,1 инчен зглоб-Материјал : нерѓосувачки Челик - Блинг блинг накит бенд изгледа многу убава и стилски. - Шик дизајн со тенок тело. Погоден за жени. - Лесно, Само 15гр-Лесно прилагодување : големината на лентата може слободно да се прилагоди според околностите на индивидуалните околности на зглобот./п> - Спречува иритација на кожата, ви носи најдобро искуство Со носење Топол Совет : 1.Бојата може да изгледа малку поинаква (посветла или потемна) на различни уреди. Содржина на производот : 1 х Метална Лента (Часовникот Не е вклучен) доколку имате какви било прашања ,можете слободно Да ни испратите е-пошта во секое време.Ние сме секогаш тука за да бидеме корисни. Вашето Задоволство е нашата цел.Среќен шопинг во продавницата Џенифлај!Благодарам.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�