• Обновено
Mssoomm Внатрешна Двојна Оска Ролери Топчести Лежишта Линеарно Движење Водич Железничка Пруга SGR10 1Pcs L: 180mm/7.09 инчен + 1pcs SGB10-3UU Три Топчести Лежишта Ролки Лизгач Блок

Mssoomm Внатрешна Двојна Оска Ролери Топчести Лежишта Линеарно Движење Водич Железничка Пруга SGR10 1Pcs L: 180mm/7.09 инчен

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Ставката вклучува : 1 парчиња SGR10 Должина 7,09 инчи / 180mm вграден ролери со двојна оска линеарна шина + 1pcs Sgb10-3 UU Црна Боја Компактен 3 три топчести тркала лежишта блок, сребрената боја е достапна. Блокот на лизгачот на ролери со топчести лежишта користи високо прецизна топка за лежиште, лесно се склопува со линеарна шина за водење движење, одржува висока прецизност и тивка мазна при работа со голема брзина. Стилот е без функција за заклучување и позиција, разликата е прикажана на слика 2, ако ви треба, ве молиме испратете ни порака. Лежиште блок поддршка седиште линеарна железничка вратило водич, изработени од алуминиумска легура, елоксирани по обработката, и оптичка оска е со хромирани третман на површината; прекрасен изглед, непречено функционирање, отпорност на корозија и робусност. Патеката е екструдиран-алуминиумски Ц-канал, чии прирабници држат пар стврднати челични прачки. Овие се ангажирани од надворешните трки на лежиштата. Двете лежишта на парот може да се прилагодат за поцврсто или полабаво вклопување со повеќе или помал притисок врз цилиндричната патека и врз лежиштата на спротивната патека. Ова прилагодување го прават пар чаури, во кои се сместени вретената на лежиштата во отворите надвор од центарот, правејќи ексцентрична поставеност. Како фабрички продавач, можеме да ја обезбедиме линеарната шина со која било должина, најдолгата може да биде 4 метри или 13,12 стапки, со спојување, можете да ја направите подолга. Со 3, 4 и 5 блок со валчести тркала со топчести лежишта за избор, Црни или сребрени бои. Секое кориснички потреби или техничка поддршка, ве молиме да ни даде порака. Спецификации бренд : Mssoomm Style : SGR10 Color : Црно овој пакет вклучува : 1pcs SGR10-7.09 инчен / 180mm Ролери Со Двојна Оска Линеарен Водич Железни1pcs SGB10 - 3uu Топчести Лежишта Ролери Лизгач Блок функција 2. Диспензерот индустрија : автоматски диспензерот, полуавтоматски диспензерот; 3. Индустриски машини : пластични машини, машини за печатење, машини за хартија,текстилни машини, машини за преработка на храна, машини за Обработка на Дрво; 4. Електронска машинерија : полупроводнички машини, роботски краци, XY платформа, мерна опрема, електронска опрема, опрема за автоматизација на медицинска опрема, системи за ракување, автоматски шини на вратите, опрема за заварување, опрема за сечење, опрема за сликање; мебел Од висока класа Ве молиме Запомнете : обезбедуваме прилагодување, вклучувајќи ја и должината на шината, прстен За Задржување кој порано застануваше за да ги постави блоковите (има 2 стилови на рачките, едниот е 7 стил, другиот е цвет од слива), а рачка која се користи за прилагодување на затегнатоста на лизгачот. Сите потреби, барања и техничка поддршка, ве молиме известете ни преку порака.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
  • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија
  • Обновено

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92

Тинплејт СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи дол