• Обновено
Уште Имаат Кафе Заедно Лажица Денот На Вљубените Подароци Персоналните Врежана Лажица За Него Нејзините Парови Пријатели За Роденден Подарок, Божиќ Подарок

Уште Имаат Кафе Заедно Лажица Денот На Вљубените Подароци Персоналните Врежана Лажица За Него Нејзините Парови Пријатели За

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

✿Ласерско Гравирање - оваа лажица е специјално дизајнирана како подарок,таа е ласерска врежана со текст На Уште Пиење Кафе Заедно и елаборирани обрасци. ✿Материјал - оваа лажица е изработена од нерѓосувачки челик од 304 степен на храна, кој ќе се спротивстави на ' рѓа и корозија од вода и Влага. ✿Големина на лажица-Приближно 6,7"(169мм)во должина, 1,54"(39мм)во ширина, 0,08 " (2мм)во thickness.It цврст, издржлив и тежок за свиткување. ✿Сладок Подарок - кога станува збор за наоѓање на уникатен подарок за вашата сопруга,сопруг,дечко,девојка,добар пријател,тоа ќе биде привлечен подарок,без скап, но импресивен. ✿Повод - тоа е неочекуван подарок за подарок За Денот на Вљубените,подарок за роденден,подарок за свадба,подарок за годишнина,подарок За денот на Благодарноста,божиќен подарок или која било друга пригода. `+Материјал : храна одделение 304 нерѓосувачки челик. Големина : Приближно 6,7"(169мм)во должина, 1,54"(39мм)во ширина,0,08"(2мм) во дебелина. Нема РИЗИК ЗА купување : Ако не сте задоволни со нашата лажица од која било причина, ви дозволуваме 100% враќање или размена на пари.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з