• Обновено
HQRP H12 Филтер/Кружен Филтер Компатибилен со Bissell 32R9, 32064, 203-1464, 203-1183 Замена

HQRP H12 Филтер/Кружен Филтер Компатибилен со Bissell 32R9, 32064, 203-1464, 203-1183 Замена

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

HQRP® Филтер;. Овој филтер за соединение Пп е класа на филтрирање Н12 и задржува 99,97% од честичките до 0,3 микрони. Димензии : нагоре дијаметар : 3.73 "надолу дијаметар : 3.37" висина : 2.62 2 недели ДОА замена гаранција!. Компатибилен со бисел делови 32Р9, 32064, 203-1464, 203-1183 Замена. Овој филтер е Класа На филтрирање H12 и задржува 99,97% од честичките до 0,3 микрони. Одрекување : Ова не Е Оригинален Производител На Опрема (ОЕМ) производ, брендираниот производ HQRP е замена. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Секоја употреба на имињата на брендовите или ознаките на моделот за овој производ се прави исклучиво за целите на демонстрација на компатибилност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач
  • Обновено

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕ

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с