• Обновено
Hifasi 1Pcs LXK3-20h/J Метал Ротациона Пролет Прачка Активатор Затворен Ограничување Прекинувач

Hifasi 1Pcs LXK3-20h/J Метал Ротациона Пролет Прачка Активатор Затворен Ограничување Прекинувач

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Прекинувачи. Прифатете термореактивна пластика или термопластика. Нуди долг работен век и работен век. Мал јаз во контакт, предвремен дел, висока чувствителност и мало оперативно патување. Широко се користи во апаратот, електронската опрема, автоматската машина, комуникациската опрема, електричниот автомобил, апаратот и инструментот, алатката за електро движење итн. Switchesspeciation : Име На Производот : Ограничување Прекинувач Модел Бр. : Lxk3-20 H/J Активатор Тип : Ротациона Лост Стандард : IEC-337 Ith : 10a Напон / Струја Рејтинг : AC-11 380 V, 0.8 DC-11 220 V, 0.15 Метална Прачка Должина (Прибл.) : 14см / 5.5" Прицврстување На Дијаметарот На Конецот (Прибл.) : 1,8 см / 0,7" Големина : 9 х 5,6 х 5,6 см / 3,5 "х 2,2"х 2,2" (Л* В * Ч) Материјал : Метална Боја : Сива, Црвена Содржина На Пакетот : 1 Х Ограничувачки Прекинувач Опис : Идеални електрични контролни прекинувачи во механички и други индустрии.

Основни карактеристики

Product Name :
Limit Switch
Model No. :
LXK3-20H/J
Actuator Type :
Rotary Lever
Standard :
IEC-337
Ith :
10A
Voltage / Current Rating :
AC-11 380V, 0.8A DC-11 220V, 0.15A
Metal Rod Length (Approx.) :
14cm / 5.5
Fixing Thread Diameter (Approx.) :
1.8cm / 0.7
Size :
9 x 5.6 x 5.6cm / 3.5 x 2.2 x 2.2(L* W * H)
Material :
Metal
Color :
Gray, Red
Package Content :
1 x Limit Switch
Description:
Ideal electrical control switches in mechanical and other industries. :

Најдобри понуди

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа