• Обновено
Мат Безводно Перење на д - р Бисли-12 мл., Висока Формула За Подмачкување, Направена За Сите Мат Завршетоци, Лесно Биоразградлива

Мат Безводно Перење на д - р Бисли-12 мл., Висока Формула За Подмачкување, Направена За Сите Мат Завршетоци, Лесно Биоразградлива

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Испрскајте на панелот додека не се видат капките. Оставете да отстои една минута. Избришете со чиста крпа од микрофибер. Рачно исушете со уште една чиста крпа од микрофибер. Преминете на следниот панел и повторете ги чекорите 1-4. Спреј за перење без вода дизајниран за мат завршетоци. Обезбедува беспрекорно миење автомобили без потреба од вода. Формулиран без полнила за зачувување на пригушениот сјај на вашиот мат, обезбедувајќи чиста, униформа завршница. Работи со подигнување и отстранување на нечистотија и загадувачи од вашата површина. Неговата формула со висока подмачкување, без силикон ви овозможува лесно да го избришете вашето возило без да го промените изгледот на вашиот мат. Еколошки безбеден и лесен/лесно биоразградлив!. Осигурајте се дека лесно замаглувате на панел, оставете да отстои една минута, а потоа избришете ја со чиста крпа од микрофибер. Повторете ако е потребно. Спреј за перење без вода дизајниран за мат завршетоци. Обезбедува беспрекорно миење автомобили без потреба од вода. Формулиран без полнила за зачувување на пригушениот сјај на вашиот мат, обезбедувајќи чиста, униформа завршница. Работи со подигнување и отстранување на нечистотија и загадувачи од вашата површина. Неговата формула со висока подмачкување, без силикон ви овозможува лесно да го избришете вашето возило без да го промените изгледот на вашиот мат. Еколошки безбеден и лесен/лесно биоразградлив!. Осигурајте се дека лесно замаглувате на панел, оставете да отстои една минута, а потоа избришете ја со чиста крпа од микрофибер. Повторете ако е потребно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година
  • Обновено

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година

DEN 3.33

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п