• Обновено
X-DREE 10pcs KFM736 300V 15a 5.0 mm Теренот 3P Пролетта Терминал Блок ЗА Pcb Монтажа(10pcs KFM736 300-V 15A 5.0 mm Терминал 3P Пролетта Терминал на монтаџо su PCB

X-DREE 10pcs KFM736 300V 15a 5.0 mm Теренот 3P Пролетта Терминал Блок ЗА Pcb Монтажа(10pcs KFM736 300-V 15A 5.0 mm Терминал

DEN 883.20
Во магацинот.

Залиха

Материјал : Метал, Пластика; Номинална Вредност : 300 V 15 A; Терминален Чекор : 5,0 mm. Температурен Опсег : -40 C ДО 150 C; Опсег На Жица : 28-12 AWG; Должина На Лента : 6-7mm. Боја : Сива,Портокалова,Сина; Големина : 16x20x27mm/0,63"x0, 79"x1, 06"(L*W*T); Содржина На Пакетот : 10pcs x PCB терминален Блок. Нето Тежина : 75гр; Позиција : 3П(Пезосно нето : 75 г; Позиционе : 3П. Име На Производ : Пхб Терминален Блок; Модел : КФМ736(Номе продото : Терминале ПХБ, Модело : КФМ736. 10 парчиња KFM736 300 V 15a 5.0 mm Теренот 3p Пролетта Терминал Блок ЗА Pcb Монтажа Опис : 5.0 mm теренот, пролет пхб терминал блок конектор.Лесен за инсталирање и одвојување.Терминалот ЗА ПХБ е широко користен во речиси целата електронска опрема, како што се мали електронски часовници, калкулатори, општ компјутер, опрема за комуникациска електроника, системи итн.опис На Шпански 10pcs KFM736 300_V 15a 5.0 mm Терминал 3 P Пролет по montaggio su PCBMateriale : метало, пластика, валоре номинале : 300_V 15 A, passo терминал : 5,0 mm Intervallo di температура : да -40 ° C 150 ° C, интервало di fili : 28-12 Agg, Lunghezza : 6-7 MMCOLORE : ГРИЏО, arancione, Blu; Димензии : 16x20x27mm / 0,63' 'x0,79' 'x1,06' '(L * W * T); contenuto дела конфезија : 10 pz x терминале pcbpeso Netto : 75 g; Posizione : 3pnome prodotto : терминале Пхб, Модело : КФМ736.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�