• Обновено
X-DREE 10pcs KFM736 300V 15a 5.0 mm Теренот 3P Пролетта Терминал Блок ЗА Pcb Монтажа(10pcs KFM736 300-V 15A 5.0 mm Терминал 3P Пролетта Терминал на монтаџо su PCB

X-DREE 10pcs KFM736 300V 15a 5.0 mm Теренот 3P Пролетта Терминал Блок ЗА Pcb Монтажа(10pcs KFM736 300-V 15A 5.0 mm Терминал

DEN 883.20
Во магацинот.

Залиха

Материјал : Метал, Пластика; Номинална Вредност : 300 V 15 A; Терминален Чекор : 5,0 mm. Температурен Опсег : -40 C ДО 150 C; Опсег На Жица : 28-12 AWG; Должина На Лента : 6-7mm. Боја : Сива,Портокалова,Сина; Големина : 16x20x27mm/0,63"x0, 79"x1, 06"(L*W*T); Содржина На Пакетот : 10pcs x PCB терминален Блок. Нето Тежина : 75гр; Позиција : 3П(Пезосно нето : 75 г; Позиционе : 3П. Име На Производ : Пхб Терминален Блок; Модел : КФМ736(Номе продото : Терминале ПХБ, Модело : КФМ736. 10 парчиња KFM736 300 V 15a 5.0 mm Теренот 3p Пролетта Терминал Блок ЗА Pcb Монтажа Опис : 5.0 mm теренот, пролет пхб терминал блок конектор.Лесен за инсталирање и одвојување.Терминалот ЗА ПХБ е широко користен во речиси целата електронска опрема, како што се мали електронски часовници, калкулатори, општ компјутер, опрема за комуникациска електроника, системи итн.опис На Шпански 10pcs KFM736 300_V 15a 5.0 mm Терминал 3 P Пролет по montaggio su PCBMateriale : метало, пластика, валоре номинале : 300_V 15 A, passo терминал : 5,0 mm Intervallo di температура : да -40 ° C 150 ° C, интервало di fili : 28-12 Agg, Lunghezza : 6-7 MMCOLORE : ГРИЏО, arancione, Blu; Димензии : 16x20x27mm / 0,63' 'x0,79' 'x1,06' '(L * W * T); contenuto дела конфезија : 10 pz x терминале pcbpeso Netto : 75 g; Posizione : 3pnome prodotto : терминале Пхб, Модело : КФМ736.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња
  • Обновено

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња

DEN 351.52

? ПАКЕТ ОРГАНИЗАТОР НА ДОКУМЕНТИНудејќи вкупно 100 парчиња, овој пакет за поднесување содржи 12 комплети р

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач
  • Обновено

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕ

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�