• Обновено
Tfiiexfl Ѕид Виси Железо Чевли Решетката, Папучи За Складирање Организатор Ѕид Монтирање Чевли Решетката За Дневна Соба Бања

Tfiiexfl Ѕид Виси Железо Чевли Решетката, Папучи За Складирање Организатор Ѕид Монтирање Чевли Решетката За Дневна Соба Бања

DEN 4645.76
Во магацинот.

Залиха

Материјал : нерѓосувачки челик. Стил : Кинески. Метод на инсталација : без удирање. Ако имате какви било прашања во врска со производите во нашата продавница, добредојдени сте да се консултирате пред продажбата. Лесен за инсталирање со самолепливи куки. Нема дупчење, нема алатки, нема оштетување на ѕидовите.Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи и тешки. Помогнете ви да заштедите простор за да можете да ставите многу чевли на штандот за чевли.Единечни слоеви, може да собере многу чевли или влечки и да ви помогне да го одржувате вашиот дом уреден и чист.Погоден за мазна, непорозна површина и локации за бања или туш кабина, за одржување на суви влечки.Димензија : 43,3 х 14 х 7,1 см.Материјал : Нерѓосувачки Челик.Боја : црна.Вклучен пакет : 1x Решетка За Складирање Влечки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�