• Обновено
3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња За Врзивно Средство-Разделувачи На С

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња

DEN 351.52
Во магацинот.

Залиха

? ПАКЕТ ОРГАНИЗАТОР НА ДОКУМЕНТИ-Нудејќи вкупно 100 парчиња, овој пакет за поднесување содржи 12 комплети разделувачи на страници со по 8 јазичиња, така што никогаш не останувате без снабдување за вашето врзивно средство со 3 прстени. ? НАЈДОБРО ЗА ХАРТИЈА со ГОЛЕМИНА НА БУКВИ - Чувајте ги вашите белешки, датотеки, рецепти или печатени копии заштитени со овие разделувачи со јазичиња. Тие се со димензии 11, 5х9 инчи за да обезбедат максимална покриеност за вашите листови. ? ПОМОШ СОРТИРАЊЕ И ОРГАНИЗИРАЊЕ-Специјално изработени од квалитетна дебела хартија 11pt, овие издржливи разделувачи на врзива со пластични рабови можат да издржат неколкугодишна употреба на работа, класа или дома доколку се користат правилно. ? ЕКОНОМИЧЕН И ЕКО - СВЕСЕН-Заштедете пари и природни ресурси со избирање на овој комплет за повеќекратна употреба. Слободно означете ги јазичињата за пишување со молив, а потоа избришете го она што сте го напишале за повторно намена. ? ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-Ако не сте задоволни со овие разделувачи на врзива со јазичиња, кажете ни и ние ќе се потрудиме да го направиме тоа правилно за вас. Вашата нарачка доаѓа со гаранција за враќање на парите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
  • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок