• Обновено
3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња За Врзивно Средство-Разделувачи На С

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња

DEN 351.52
Во магацинот.

Залиха

? ПАКЕТ ОРГАНИЗАТОР НА ДОКУМЕНТИ-Нудејќи вкупно 100 парчиња, овој пакет за поднесување содржи 12 комплети разделувачи на страници со по 8 јазичиња, така што никогаш не останувате без снабдување за вашето врзивно средство со 3 прстени. ? НАЈДОБРО ЗА ХАРТИЈА со ГОЛЕМИНА НА БУКВИ - Чувајте ги вашите белешки, датотеки, рецепти или печатени копии заштитени со овие разделувачи со јазичиња. Тие се со димензии 11, 5х9 инчи за да обезбедат максимална покриеност за вашите листови. ? ПОМОШ СОРТИРАЊЕ И ОРГАНИЗИРАЊЕ-Специјално изработени од квалитетна дебела хартија 11pt, овие издржливи разделувачи на врзива со пластични рабови можат да издржат неколкугодишна употреба на работа, класа или дома доколку се користат правилно. ? ЕКОНОМИЧЕН И ЕКО - СВЕСЕН-Заштедете пари и природни ресурси со избирање на овој комплет за повеќекратна употреба. Слободно означете ги јазичињата за пишување со молив, а потоа избришете го она што сте го напишале за повторно намена. ? ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-Ако не сте задоволни со овие разделувачи на врзива со јазичиња, кажете ни и ние ќе се потрудиме да го направиме тоа правилно за вас. Вашата нарачка доаѓа со гаранција за враќање на парите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�