• Обновено
СЕВИ 1831-Графити Животни-Писмо И Јак

СЕВИ 1831-Графити Животни-Писмо И Јак

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Дрвените букви се приближно 7 х 7см во просек. Секоја буква е направена од дрво и е убаво насликана и завршена. Ова се најквалитетните букви "врата" што некогаш сме ги нашле. Секоја буква е дебела околу 6 мм и доаѓа во различни бои кои постојано се менуваат! Ќе се погрижиме буквите што ги нарачувате да бидат добра мешавина. Многу многу стилски. Многу многу популарен!. Севи, Најстариот Производител на дрвени играчки во Италија, нуди апсолутно најслатки дрвени букви за да го напишете името на вашето малечко. Секоја буква е создадена со процес на свилен екран во дванаесет чекори, а потоа рачно насликана на страните. Од зад секоја буква ѕирка различно животно со чие име започнува. Буквите се високи приближно 3 инчи, во зависност од тоа кое животно ѕирка одзади.

Основни карактеристики

Најдобри понуди